Auto drive

15. ledna 2008 v 14:27 |  Other stories -> Frikey
MIKEY:
Ugh... probudil jsem se a promnul si oči. Ani jsem si nestačil vzpomenout na to, co je za den nebo zapřemýšlet, kolik je hodin. Moc dobře jsem věděl, že je 17. srpna a dneska mě čekají.... závěrečné jízdy v autoškole. Bože, takhle to zní divně. No prostě mě kluci dokopali k tomu, ať si udělám řidičák. Nedivím se jim, já jedinej jsem většinou nebyl opilej, ale řídit jsem nemohl. No tak jsem jim chtěl udělat radost. Sešel jsem dolů do kuchyně. Gee a Frank už tam seděli.
,,Brý ráno...." pozdravili a brácha mi hned nalil kafé. Nemohl jsem si nevšimnout, jak se oba culí.
,,Jo, já vím, co mě dnes čeká," prskl jsem na ně, což jen zapříčinilo, že se oba rozesmáli.
,,Doufám, že jdeš se mnou, jaks slíbil," otočil jsem se k Geemu. Sám bych tam nešel ani za nic. Prostě jsem byl starej srábek, sám ani ránu.

FRANK:
Nemohl jsem si pomoct, prostě mi přišlo vtipný, že Mikey dělá řidičák, když my ho už tak dávno máme.
,,Doufám, že jdeš se mnou, jaks slíbil," sjel pohledem Gerarda. Ten si skousl ret.
,,Bože... já zapomněl... musím s Brájem probrat tu novou písničku," pronesl opatrně. Fakt za to nemohl a tvářil se smutně. Věděl jsem, jak nerad zklamává svého mladšího brášku. Mikey se tvářil dotčeně. Už chtěl něco plačtivě vykřiknout, když jsem se to vynasnažil zachránit:
,,Tak půjdu já. Určitě tě podržím líp jak Gerard." Uculil jsem se. Viděl jsem, jak Mikey chvilku přemýšlel a pak přikývl. Dobrý... hádka zažehnána.

Před jízdami
MIKEY:
Wow. Jako fakt jsem se bál. Kdyby mi to nebylo blbý, tak Franka normálně chytím za ruku. Uuuh... tak povzbudivě se na mě usmíval.
,,Tak pojďte!" zavolal na nás tlustej chlápek a já odtrhl pohled od Franka. Kývl na mě a já se pomalu vydal za instruktorem.
,,A až to uděláš, půjdem to někam oslavit. Jen my dva!" zavolal na mě ještě a roztáhl pusu od ucha k uchu. Ucítil jsem něco zvláštního v žaludku. Myslím, že to bude tou nervozitou. Myslím.
Asi....
Mikey:
Ty vole,tak nervozni jsem nebyl už dlouho,.Vzdyt ale o nic nejde,třeba jen přejedu pár plastových panáků a srazím nějaké tyčky či co to tam v dálce vidim.řítím se k tomu.,ale objedu to.Jo Mikey!Seš do brej..
"Dobře pane Wayi,zvládl jste první očást"řekl ten tlustej týpek co seděl vedle mě."Ted půjdeme na parkování"
A sakra!Tohle nezvládnu.Ale musím,sakra,sakra,sakra.

Frank:
Heeej..tomu to ale jede,nějak kolem mě profrčeli a já se jen zazubil.Stál jsem u jakési budky,bo co to bylo.A čekal.Viděl jsem jak se auto zastavuje u parkoviště,asi bude prakovat.haha to se podívám,jak mu to půjde.Asi po 10 minutách,kdy se dostal do vyznačeného místa,se otevřeli dveře od obou dvou a vystoupil ten tlustoch a apo něm hend Mikey.Byl celý roztřepaný a hledal mě očima.Jak mě spatřil lehce se usmál a já m uto oplatil.Uhm..jsem nervozni iza něho nebo proč se mi tak divně třepe žaludek?( :-D )Ti dva si podali ruce a Mieky s eke mě šinul s jakýmsi papírem.
"mám to!!!!!!!!!"doběhl ke mě celý rozdováděný a štastný.oči mu zářily jak stromeček.
"Oh gratuluji..tak..jdem to zapít ne?"
"No si piš"odpověděl na mou otázku.
"Ty vole..mám řidičák..ty jo..Ge bude mít radost!"
"jo to bude,konečně nám budeš vozit prdele ty.."řekl jsem se smíchem a Mieky se začal taky smát.
"Tak kam půjdem?"
"To je fuk,hlavně někam kde to žije ne?"
"Joooo!"řekl jsem nadšeně a těšil se až do sebe něco hodím.
pořád pohledem Franka:
Nakonec jsme, po dlouhým dohadování se (i když Mikey řekl, že je mu to jedno- cheche, nakonec nebylo), usedli na barové židličce v nějaký hospě nedaleko od "cvičiště" Auto školy. Bylo tam docela dost lidí, docela zakouřeno, což nebylo pro Mikeyho zrovna přívětivý, ale rozhodl se zůstat- udělal to pro mě, protože ví, že já to tady mám rád. Sedli jsme si teda na barovou židličku, Mikey se zapotácel a slítl dolů. Rozchechtal jsem se na celý kolo.
,,Mikey, hahaha, vždyť sme si ještě, hahaha, neobjednali ani první drink, hahaha."
Nakonec jsem byl tak ochotnej a Mikeymu pomoh zpátky nahoru. Uvelebil se, ne na zrovna pohodlných židličkách (už jsem na to byl ale zvyklej) a rozpačitě se usmál. Musim podotknout, slušelo mu to, když se tak mírně červenal.

MIKEY
Spadl jsem.. ale nebyla to má chyba, a moje neschopnost- nemůžu za to, že jsou ty židličky ak rozviklaný a nepohodlný! Zkrátka to bylo docela trapný, naštěstí mi Frank pomohl zpátky na nohy. Bylo to od něho moc milý. A hlavně...MÁM TO V KAPSE!! Teď už si budu moct jezdit, kam se mi zlíbí! Je to takovej dobrej pocit, pocit, že jste něčeho velkýho dokázali. Joo joo, tohle byl MŮJ den!
,,Tak co to bude, chlapi?" zazubila se na nás barmanka. Aháá, tak už vim, proč to je Frankův oblíbenej bar (nebo hospoda, vždyť je to jedno, zakouřený to tu je tak i tak). Ta barmanka byla prsatá blondýna v červených obeplých šatech. Neušlo mi, jak zasněně na ni čumí... chichi, celej Frank.
Z Mikeyho pohledu:
Porad na ni ziral!Ona jen sem tam nervozne uhnula pohledem ale nebyla tak hotova jako Frank...Kdyz mu podavala pivo tak nevnimal jen na ni cumel!Malem zacal slintat!Nevim jestli to bylo ridicakem,mym zatim nevypitym pivem a nebo se neco delo...Nebylo mi prijemny ze na ni tak civi!Neudrzel sem to ja proste vykvikl jsem:"Frankie"!
FRANK
hmm zase tu je ta krasna bloncka...Je pekna...Trapne jsem na ni koukal ale ona se taky culila..Najednou me z meho civeni probral nejak zvuk-kvik a on to byl nas ridic Mikey zarval na me"Frankie!" hmmm asi jsem se mu moc nevenoval...Jen jsem se na nej pobizive koukl ani nevim proc bylo mi prijemne ze na me tak vyjekl!
po par pivech.....
FRANK stale
Nevim anipresne co se deje ale najednou jsem se s Mikeym navzajem zacali routacet na zidlich!smali jsme se a dovadeli jak mali!Ja uz sem to jednou nevydrzel a spadl na zem!
MIKEY
no sedeli jsme tam fakt dlouho a kecali o vsem moznym az sme se zacali popichovat...porad jsme se sebe navzajem dotykai a po lechtani priso na radu roztaceni na barovych zidlich!Byl to mazec!Frankie jesilnejsi tak vyhrava aleja se do toho zaprel a obema rukama ho pekne roztoci!juhuhuuuu spadl z toho na zem!jenze jsem se do toho pustil az moc...spadl jsem taky a primo na nej!Srdce mi tluce!!!
FRANKIE
Po mem padu na me dopadl i Mikey!Leze tam na me a me se to libilo...smali jsme se a nemohli vstat!Byli jsme jakoby v "obeti" nevim co mi to hrka a dela kotrmelce pod mym hrudnim kosem :-D
MIKEY
Je to zvláštní, cítil jsem, že bych už snad i vstát mohl, alew ani za nic bych to neudělal. Díval jsem se na Franka taaaak zblízka a pomalu se mi vytratil úsměv ze rtů.
Frank sebou zas docela slušně škubnul a otřel se svými rty o moje.
FRANK
Snažil jsem se vymanit z Mikeyho "objetí" a přitom jsem ho políbil...Mno dobře tak nepolíbil, jen jsem mu dal malou pusu. OMYLEM!
Ale stejně, bylo to takový...Bože, měl bych využít toho, že na mě stále leží, a pokračovat.
MIKEY
Frank na mě po tý puse koukal jak na mimozemšťana a pak se znovu naklonil a pokračoval.
Bože! tak krásnej zážitek jsem ještě neměl. Jestli je to odměna za udělanej řidičák, tak si asi ještě udělám průkaz na traktor, náklaďák a autobus.......
FRANK
Vím, že by mě Gerard zabil, ale něžně jsem tam na zemi líbal Mikeyho, když jsem na rtech ucítil jeho jazyk....aaah, chce dovnitř. Pootevřel jsem ústa a on zaútočil. začal jsem si s jeho jazýčkem hrát na honěnou...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama