Auto drive 2

15. ledna 2008 v 14:28 |  Other stories -> Frikey
FRANK
Bože.. bylo to tak zvláštně krásný! Nikdy by mě nenapadlo Mikeyho políbit, ale v tu chvilku mi to prostě přišlo úplně normální. Ale on se ode mě najednou odtrhl. Hned jsem v sobě ucítil pocit viny. Znáte to... jako když děláte něco zakázaného, ale nechcete si to uvědomit. Myslel jsem si, že se Mikey vzpamatoval a chce všechno ukončit. Sklopil jsem oči a snažil se vstát. On mě ale chytil za ruku.
MIKEY
V hlavě jsem měl strašný zmatek. S Frankem to bylo krásný, ale zároveň jsem cítil strach před všemi těmi pohledy ( i když silně pochybuju, že si nás někdo všímal, ten bar byl nabytej poloopilýma lidima....) Odtáhl jsem své rty od těch jeho. Zatvářil se zmateně a smutně. Sklopil své lískově hnědé oči a viděl jsem, jak zbledl. Bože, byl tak rozkošný! Už se chystal vstát, když jsem ho chytil za ruku.
,,Franku... tohle... pojď pryč," dokázal jsem ze sebe vypravit.
FRANK
,,Franku... tohle... pojď pryč," zakoktal Mikey. Nemohl jsem poznat, jestli to myslel tak, že radši vypadneme a vrátíme se ke klukům "jako-že-nic" nebo chce pokračovat někde jinde.... bože, už mi z toho jebe. Jak si můžu myslet, že Mikey se mnou chce něco mít?
Ale upřímně? Já bych to chtěl moct. Nemůžu si pomoct.
Zaplatil jsem. Ta bloncka se na mě ani nijak zvláštně nepodívala. Buď si ničeho nevšimla, nebo byla na takový případy zvyklá. Vyšli jsme beze slova před bar. Do ulice už se vkradla tma. Postávali jsme na rohu baru a oba jsme chvíli hleděli do temného závoje všude kolem nás. Rozeznával jsem Mikey roztřesené obrysy. Cítil jsem, jak mé srdce zrychluje. Nemohl jsem se na něj dívat.. radši ne...

MIKEY
Mlčky jsme stáli jako sloupy v sametové noci. Periferním viděním jsem registroval Franka. Všímal jsem si jeho rysů. Malý nos, černé delší vlasy, spadající do jeho krásných hnědých očí. Svalnaté potetované ruce nervózně si uhlazující tričko. Zachvěl jsem se při vzpomínce na náš polibek. Věděl jsem, že to nevydržím.
Ve stejné chvilce jsme se k sobě otočili.
,,Mikey..."
,,Franku..."
Oba jsme věděli, že tady všechna slova ztrácí význam a znovu jsme se k sobě přiblížili.
Frankouš:
Mikey si mě přitáhl k sobě a strčil mi jazyk skoro až do krku.Hrubě mě dorazil na nějkou cihlovu zídku,která byla za námi.Cítil jsem jak vzrušeně dýchá a mapuje můj obličej polibky.
"M-Mikey..to.."sakra co to vůbec dělám?Vzdyt líbám mého dobrého kámoše a bratra mého nejlepšího přítele(:D komu to vadí že jo? xD)
"pššt Frankie.." řekl mi a umlčil mě dalším polibkem.Je mi to kurva příjemný,nevadí mi to.Chytl jsem ho za vlasy a hrábl do nich.Mikey jednou rukou jezdil po mých zádech a tou druhou mě držel na tváři.Byl jsem zádama nalepený na té studené zdi a jednou nohou se o ni opřel,abych neztratil rovnováhu.Bylo ticho jako v hrobě,nikde nikdo,jen naše sténání.
"Franku..ach.." vydal ze sebe Mikey.Já jen viděl obrysy jeho obličeje v tom závěsu černočerné tmy.
"já vím,já vím..".Líbilo se mi to.Přitlačil jsem na něho a líbal dál.V puse jsem byl snad na každém milimetrů jeho dutiny ústní( :-D ).Přesunul jsem se na krk a jemně sál.Mikey jen vzdychal.Přesunul ruku z mé tváře do mého rozkroku a snažil se najít zip.Cítil jsem jak moc to chce.

Mikey:
Ty vole co to děláme??A kurva kde je ten zip..( :-D jsem mrtvá :D).Zatlačil jsem Frankovu spodní polovinu na zed abych mohl rozepnout ten podělaný zip,ale první pásek vlastně.Ten byl lehce dole.Frank vzdechal,plný vzrušení.Líbal mě na krku a z něho odbíhal na má ústa.Jak stačí málo k tomu aby se všechno takhle zvrtlo.......
Mikey
Jezdil jsem Frankovi po krku a tom jeho štírovi,
který mě vždycky tak vzrušoval.Frank se chvěl po celém těle a mně dělalo dobře ho takhle trochu potrápit.Zvrátil lehce hlavu abych mohl lépe pokračovat ve své činnosti,která jak se zdálo se mu velmi zamlouvala.Poznal jsem to i na jeho poklopci.Sáhl jsem přes trenky na jeho výbavičku ( :-D ) a cítil jak roste.Co ted' ale??Nikdy jsem nic takového nedělal!Neumím si představit,že bych ho někomu vykouřil.Ale sahat mi na nej nevadí....no tak si pohrajem...zajel jsem rukou pod trenky a Frank hlasitě vzdychl...to me strašně dostávalo!To je tak vzrušující kluk!Nikdy bych nevěřil,že se mi to bude tak líbit..mohli bychom to dělat častějš...ale budem?

Frank
Ježiš ten Mikey se ňák rozjel...ááách bože!..ááách...možná bych se měl krotit v tom vzdychání..někdo by mohl jít kolem!Ááá at' tam nešahá..ne at' šahá!!ještěě!!
"Ach Mikey...nemuč mě!" vydralo se mi z hrdla a začal jsem ho surově líbat.Až jsem mu lehce natrhl ret a cítil jsem lehkou příchut' krve.To mě neuvěřitelně vzrušilo..a ještě k tomu jeho ruka v mém rozkroku..Začal jsem ztrácet kontrolu a moje myšlenky se vytrácely...jediné co jsem ted' vnímal byl Mikeyho rty,jeho rychlý dech a jeho ruka....snažil jsem se jezdit rukama pod jeho tričkem,ale byl jsem téměř bezmocný...
MIKEY
"Oh... ježiši, Mikey... nepřestávej... ještě..." Frankie celou dobu krásně vzdychal a to bylo zatraceně rajcovní. A tak úžasně líbal, rozštípl mi spodní ret, ale vůbec jsem to nevnímal. Dělal jsem to, co jsem dělal a byl to skvělej pocit takhle ho vidět. Nejdřív jsem se bál, že nás někdo uslyší, nebo že někdo půjde kolem, ale pak mě to přešlo, bylo to vzrušující.

FRANK
Bože, takhle jsem se ještě nikdy neudělal. (:D)
Kousek se ode mě odtáhl a díval se na mě. Měl krásný oči. Byl jsem pořád trochu mimo, ale docvaklo mi, že na ulici zůstat nemůžeme. Byl div, že tudy ještě nikdo nešel... i když pochybuju, že bych si toho všimnul.
Neměl jsem ponětí, co mám říct. "Půjdem jinam," ozval jsem se nakonec, ale Mike se na mě pořád jen díval. Zlehka jsem hoi ještě políbil.
"Už pojď, tady to není bezpečný." Zapnul jsem si kalhoty a táhl jsem ho pryč.
To by byl titulek: Gayové z MCR - šokující odhalení?
Celou cestu se ke mně tiskl. Měl jsem strašnou chuť ho prostě jen opřít o nejbližší strom a líbat ho tak dlouho, dokud mi neznecitliví rty.
Vůbec jsme nemluvili. O čem taky, že? To bych totiž nejdřvív musel vědět, co se to sakra děje... a o tom jsem neměl ani páru. Vždyť doteď jsem si myslel, že jsem na holky... a Mikey nejspíš taky, podle toho jak udiveně na mě koukal v tom baru.
Konečně jsem štrachal z kapsy klíče a dobýval se k sobě do bytu.
"Ehm... no... dáš si něco k pití?" zeptal jsem se ho a nepochybuju o tom, že jsem se u toho tvářil jak ten největší idiot.
"Nechci nic k pití. Chci tebe," zašeptal a přitáhl si mě k sobě.
Frankýn
Opět sem ucítil jeho jazyk,jak si hraje s mým.Hrábl sem rukou za sebe a bouchnul do dvěří.Zabouchly se.Bylli sme tu jen my dva..v prázdnym bytě.Mikeyho ruce se opět začaly dobývat pod moje tričko,hladil mi záda...
Mikkouš
Bozhe.Ahhh nikdy mi mě nenapadlo co to budu dělat.A zhe by Frank dokázal takhle líbat.Hladil sem mu jeho horký záda.Vytáhl sem jazyk z jeho úst(:-D ) a pomalu se od nich vzdaloval.Frankovy rty ale rychle zareágovaly a snažily se ho chytit(bozhe já nwm jak to popsat ..ale dokážete si to představit ne??).Pak sme se začali opět divoce líbat když v tom se Frank odtahl a podíval se mi hluboko do očí.Jaho výraz řikal jediný'chci víc'..
FRANK
už jsem to nemohl vydžet Mikey mě tak vzrušoval...jeho polibky...jeho doteky prostě vše! pomalu jsem se od něj odtáhl a podíval jsem se mu hluboce do očí...Mikey očividně pochopil oč mi jde a tak mi jen tiše zašeptal do ucha ,, Chci to taky Fee...'' a políbil mě. To mě vzrušilo na tolik až mi bylo v kalhotech opravdu těsno, tak jsem neváhala okamžitě si je i s trikem vysvlékl...to samé udělal i Mikey a já ho při tom něžne hladil 8-)

MIKEY
Na Frankovi bylo vidět že mu chybí málo aby na mě neskočil a neznásilnil mě a tak abych ho utvrdil v tom, že to chci stejne jako on tak jsem mu to pošeptal do ucha a polibil ho...on se hned vysvlékl a já neváhal a udělal jsem to samé...když jsem se předklonil a sundaval si své těsné jeansy tak mě Frank ze zadu obejdmul a hladil mě po celém těle...hlasitě u toho vzdychal a když se dostal k mým bradavkám tak jsem si ani já neodpustil vzrušující zasténání...Už jsem to dál nemohl vydžet a tak jsem se otočil a řekl ,,Klekni a dělej'' Frankovi okamžitě došlo co mám na mysli a tak mi stáhl trenky (slipy? boxerky?..nevim! :-D) a vzal můj již plně připravený ***** do pusy a zacal ho objíždět jazykem.....
FRANK
Objímal sem ho a hladil po celém těle.Chci ho!
Najednou se otočil a řekl:,,Klekni a dělej!''Kurva on mi snad čte myšlenky!Poslušně jsem poslechl a snížil se k jeho rozkroku.Sakra to bude beztak trapas,jak se to do háje dělá?!No nic...připravit-pozor-teď!Začal sem pracovat jazykem.Mikey zavzdychal a mě to popohnalo pořádně se do toho dát.
MIKEY
Proboha!Takovou slast sem snad ještě nazažil!Frank nejdřív vypadal že nevěděl co a jak,ale poradil si bravurně.Šikovnej kluk.Až moc...Jestli takhle bude pokračovat dál tak snad vybuchnu slastí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ikulka ikulka | Web | 15. ledna 2008 v 14:28 | Reagovat

přihlaš se do SONBB ! Do soutěže o nej blog a blogaře !!!

2 Klaudiqa Klaudiqa | Web | 7. června 2008 v 16:49 | Reagovat

ale neeee...no toto je vazne podarene...idem dalej XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama