Auto drive 3

15. ledna 2008 v 14:28 |  Other stories -> Frikey
MIKEY
Frank to dělal skvěle. Myslím, že mu to šlo líp než mě tam u baru. Podlamovala se mi kolena. Pod tlakem jeho úst jsem ustupoval, až jsem se nakonec opřel o zeď a rukama se chytil nějaké skříně.
,,Bože... Franku!!" zařval jsem v extázi. Udělal jsem se. Frank nejdřív trošku ucukl a pár kapek dopadlo na podlahu. Potom mě však znovu vzal do úst. Polykal a polykal.

FRANK
,,Bože... Franku!!" slyšel jsem Mikeyho výkřik. Poznal jsem, že za chvilku bude. Zachvěl se, jak jím projel orgasmus. Potom jsem ucítil horkou tekutinou v ústech. Byl to nezvyk, cukl jsem sebou. Pak jsem ho ale (asi instinkty) znovu vzal do úst a všechno spolknul a nakonec i slízal. Ještě když jsem se dotýkal Mikeyho ** špičkou jazyka, slastně vzdychal.
Stoupnul jsem si a políbil ho. Vzal mi tvář do dlaní a podíval se mi do očí. Měl rudé tváře a jeho výraz v obličeji... oh bože, strašně jsem ho chtěl.

MIKEY
Políbil mě a pak jsem si jeho obličej podržel před tím svým. Musel jsem vidět, jak je vzrušený. Jeho rajcovní pohled. Pootevřená ústa, přes která pronikaly tiché povzdechy a chladný dech. Oba jsme věděli, že to chceme. V tu chvilku jsem nemyslel na to, kdo ten druhý je a jakýho je pohlaví.
Otočil si mě zády. Myslím, že věděl líp než já, co a jak dál. Párkrát se s Geem ze srandy dívali na gay porno. Nechal jsem veškerou iniciativu na něm.
FRANK
Chci ho! Bože... já ho potřebuju...
Otočil jsem si ho k sobě, ale opnětí o tom, co budu dělat, jsem fakt valný neměl.
Líbal jsem ho na krku a zádech, ale jeho "Tak už ku*va dělej!" mě zbavilo zábran - teda jestli mi ještě nějaký zbyly.
"Uvolni se," zašeptal jsem do ucha, a podle toho jak se chvěl, na tom byl stejně jak já.
Zkusmo jsem na něj trochu přitlačil. Tiše sykl, ale pokračoval jsem. Teď už bych to stejně nezastavil, protože i kdyby nechtěl, mám takovej pocit, že bych ho z fleku klidně znásilnil.
Pak se najednou prohnul v zádech a nehorázně rajcovně zasténal. Trefil jsem se :D
"Udělej to znova... ježiši, Frankie... jo..."

MIKEY
Měl jsem z toho docela strach. Doufal jsem jen, že Frank ví, co dělá.
Napřed to bylo docela dost nepříjemný, ale potom to začalo být naprosto úžasný. Nikdy jsem nic podobnýho necítil, bylo to lepší než všechno, co jsme spolu doteď dělali.
MIKEY
Opíral jsem se rukama o skříňku a Frank jela jako nadržená fretka. Nemůžu uvěřit, že jsou s Gerardem jen kamarádi, ale teď je důležitější, že se MNOU je víc než kamarád.
Zaklonil jsem hlavu a zakřičel jeho jméno. To ho fakt nažhavilo, chvilku zastavil, chytil mě rukama za boky a pak ještě víc přirazil.
Naprosto mě to dostalo, zaryl jsem nehty do skříňky a snažil se, aby se mi nepodlomila kolena...
FRANK
Najednou, jakoby mi instink říkal, co mám dělat. Rychle jsem přirážel a bylo mi jasný, jak mu to dělá dobře, asi tak, jako mě. Ale v tom jsem uslyšel štrachat klíč. Sakra, kdo to....
Dyť Jami má dneska sraz ze školy....do noci.....
MIKEY
Sakra!Zrovna v tom nejlepším sem někdo leze...Já bych to ani nezpozoroval,protože zrovna v tuhle chvíli sem nemohl vnímat nic jiého než tu neuvěřitelnou rozkoš.
,,Dohajzlu,to bude Jamia!Musíš se někam schovat!´´Frank měl ve tváři naprosto vyděšený výraz.
,,Proboha kam?´´
,,Do koupelny!Rychle!´´ zašeptal Frank zatímco si oblíkal kalhoty
Vzal jsem svoje věci a padal se schovat.

FRANK
Ah,co jsem komu udělal?Schovat,schovat,jestli tu Jamia Mikeyho takhle uvidí,sem v háji!Zahnal jsem Mikeyho do koupelny.Sakra,ten jeho výraz...Koukal na mě tak smutně...
,,Neboj,potom to doděláme...´´ zašeptal jsem mu do ucha než zavřel dveře od koupelny.A sladce se na mě usmál.Grr,já tu Jamiu snad zabiju...
Slyšel jsem, jak dole cvakl zámek. Sakra Sakra! Ležérně jsem si lehl na postel a netrpělivě čekal.
,,F-Franku...?" ozval se Jamiin sladký hlásek ode dveří moji ložnice. Prohrábl jsem si vzali a koukl na dveře. A už v nich byla Jamiina černá palice..uh, teda pardon- hlava, samozřejmě.
,,Co se děje?" zeptal jsem se a pořád ležel na posteli. Jami se rozhlídla po pokoji a zabrousila očima na dveře od koupelny, kde se zrovna Mikey schovával (nejspíš si zalezl do vany). Ou ou!! Ale ne- Jami udělala pár kroků ke dveřím k odhalení mýho tajnýho milence a natáhl ruku.
,,NE!" zařval jsem. Jamia se na mě podezřívavě podívala.
"Chtěl jsem říct NEchoď tam lásko, poď si ke mě lehnout a řekni mi, pročpak ses vrátila tak brzo?" uuuf, mno tak to bylo na poslední chvilku, Jamia se sice ještě párkrát koukla na dveře, ale pak se usmála a lehla si ke mě. "Víš ten sraz se třídou byl nudnej, tak sem se raději vrátila k svýmu frankýčkovi" Usmála se na mě a začala mě líbat
MIKEY
Stál sem v tý studený koupelně a poslouchal co se dějě za dveřma. Trošku mě bolely nohy, tak sem se raději uložil do vany. Najednou sem slyšel kroky a už už někdo šahal na dveře. V tu ránu sem slšel frankieho výkřik, pak si tam spolu něco šuškali a pak... Vzdychání? VZDYCHÁNí? Cože??!! Vyrazil jsem z tý koupelny jak namydlenej blesk, se slzami v očích jsem proběhl až na ulici...
FRANKIE
Tak sme tam tak ležely, teda já se o to pokoušel, ale Jamia po mě začala lízt a vzdychat... Tak rajcovně... Ale já furt myslel na mikyeho. Asi sem na něj neměl tak silně myslet prtože v tu ránu rozrazuil dveře od koupelny a vyběhl ven. Jamia se tak zabývala vdycháním, že by si ho snad ani nevšimla...kdyby...kdyby nepráskl dveřma...
FRANK
Jamia sebou škubla a podívala se ted už na zavřené dveře. ,,Co to bylo tady někdo byl?'' ptatala se me zmatene a zbírala se z postele. ,,A-ale to nic to si asi špatne zavřela a průvan zabouchl ty dveře.'' blekotal jsem. ,,Ne vím jiste ze jsem zavrela a průvan Frankie? kde by se tu vzal průvan...co to bylo sakara?'' ah začínala zuřit ale jak ji to vysvětlím? ,,No to nevím ale to je jedno ne?? nebo ti to sna dvadi?'' rychle pryc od toho jiný tema rychle! ,,Ano vadi Frankie...a nebud tak laxní!...jdu se podívat ven...'' a k*rva.... 8-)
JAMIA
Frank mi řekl, ať si lehnu k němu. Je nějakej nervózní, ale společný chvilky s ním jsou prostě boží.
Začali jsme se líbat (o móc lepší než nudnej sraz se třídou) a najednou slyším prásknout dveře.
Frank tu někoho měl! A ještě se považuje mně nechat ležet s ní v jedné posteli! On moc dobře ví, jak beru nevěru a tahle mi udělá!
Musím se jít podívat ven!
MIKEY
Nechápu,jak mi to jenom Frank mohl udělat!! Takhle mě podvést...! (sice se mnou podved Jam,ale to se vsakne..:D) Prej že to doděláme! Už to asi nemoch bydržet,a musel "to" dodělat s tou pitomou Jamiou....! OMG....Co budu dělat?!
Mám na "to" takovou chuť...no na "to" taky,ale hlavně na Franka!!! Ach jo!!! :-(;-(( Proč se Jamia nemohla vrátit pozdejc?! Proč? Jak? Co teď?! :-(;-((
FRANK
Jami vyběhla za Mikeym ven... teda, samo že nevěděla, že tu byl Mikey, ale vyběhla ven.. a až- až uvidí Mikeyho ve spodkách, bude jí všechno jasný. A já budu mít pěknej malér, Mikey jakbysmet a Jami udělá určo i Gerardovi přednášku, že si má svýho mladšího bráchu líp hlídat. A všechno to bude na mě. A to jsem si chtěl JENOM užít. A hned už z toho všichni dělají fidlymidly.¨
MIKEY
Musim urychleně, ale URYCHLENĚ pryč. Jestli mě tu Jamia objeví, budu mít pěknej- PĚKNEJ průser. A to nechci. Já jsem byl vždycky takovej bezprůserákovej a teď- jeden vášnivej večer s Frankiem a už z toho můžou být takový problémy. Vážně... ať mě Jami nevidí, ať mě Jami nevidí!!!
FRANK
Vyběhl jsem za Mikem, ale nikde jsem ho neviděl. Vstupní dveře nechal dokořán, a tak jsem je náležitě zabouchl, aby tu.. ehm, Jamiu náhodou nenapadlo jít za mnou.
Bože můj, tohle se nemělo stát, musím ho najít...
"Mikey! Mikey, kde jsi? No tak, Nedělej si za mě pr*el!" Řval jsem na celou ulici a bylo celkem jedno, jestli mě někdo nebo Jamia uslyší.
Postupně jsem se díval do každé zku*vené uličky, kterou jsem minul, ale on prostě zmizel.
Zoufale jsem se rozhlídl a v té tmě jsem rozeznal jeho postavu, jak sedí na nějaké zídce a dívá se mým směrem.
Rychle jsem se k němu vydal, ale čím dál víc jsem nechápal, co se bude dít. Jen tam tak seděl a naprosto klidně se na mě koukal.
"Nazdar," řekl a pořád vypadal jako že ho nic na světě nemůže rozhodit. "Tak co? Užili jste si to pořádně? Je lepší než já? Nebo je to prostě jen proto že ona je holka?"
"Cože???" nechápal jsem, co to tady mele.
"Hele, zapomeneme, že se mezi náma něco stalo, ty se vrátíš k tá své květince a všechno bude zase při starém, jo?"
"Ale já nechci zapomenout..." Na víc jsem se nezmohl a jenom jsem doufal, že mu z očí zmizí ta divná clona falešného klidu.
Viděl sm jak Mikeymu svitlo v očích,ale hned nato je zase sklopil.
"Víš Franku,myslim zhe bude stejně lepší,vrátit se a dělat jako že nic,protože..."
"Franku!!tak Franku!!!"..kurva Jamia...
V první chvíli mě zase chytl ten instinkt utíkat ale to uzh si to šinula rovnou k nám...
MIKEY
Kusva.Skvělí.Ta mi tu chyběla.Tak moc sem cítil jak na ni žárlím,ale to uh byla u nás.
"můžete mi vysvětlit co tu děláte??A proč nemáš nic na sobě Mikey?.."
Frank po mě hodil zoufalej pohled a ze mě vypadlo.
"pohádáli sme s e s Alíc a vyhodila mě z bytu"
"a voblečení nemáš proč"..sakra pálí jí to..
"mnoo neměl sem čas se voblíknout..pohádáli sme se azh v posteli..jako ..jestli mě chápeš.."
bozhe musel sem vypadat ajko totální trotl..vypadal zhe nechápe,ale stejně nakonec řekla...
"Mikey..tak dneska přespíš u nás..pojď"..hodila ještě hnusnej pohled na Franka a šli sme..
DOMA(Jamia)
Chudák..dala sem mu čistý voblečení a uvařila kakao...výhodu to ale má..nebudu muset dneska spát s Frankem..pěkně mě nakrk..tak k němu šoupnu Mikeyho a lehnu si dolů na gauč...sem to ale chytrá holka :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama