I´m here for YOU

15. ledna 2008 v 14:37 |  Other stories -> Frikey
Mikey:
Co je to za hlasy? Nemluvte tak nahlas. Chci ještě spát!!! Spát? Kurva co se to stalo? Otevřu oči a poslouchám rozhovor těch dvou lidí co se docela dost hlasitě baví na chodbě. "Měl by si odpočinou. Asi na něj moc naléháte." říká ten jeden. "Tlak je velký na nás na všechny! Pochopte to! Nahráváme třetí cdéčko!" Gerard! To je hlas mého brášky. "Tak snad je pro vás důležitější zdraví vašeho bratra než nějaké cdéčko pane Way?" proč mu vyká? Kdo to je? "To je. Mikey je pro mě všechno!! Dobře, dáme si pauzu pane doktore." doktore? Jsem v nemocnici? Až teď si uvědomil co se děje kolem mě. Bílá místnost, spousta přístrojů. "Gerarde!!!!" volal sem. Doufám, že mě slyší. Dveře pokoje se otevřely. V nich stál Gerard. Vypadal moc ustaraně. "Mikey. konečně!!! Moc sem se o tebe bál." řekl mi jedním dechem hned mezi dveřmi. "Taky tě rád vidím bráško. Pojď' dovnitř a řekni mi co se stalo, proč sem tady?" Gee mlčky došel k židli a sednul si. Nervózně si prohrábl svoje blonďatý vlasy. "Ach Mikey, že si to neudělal schválně?" zeptal se mě. "Udělal co?" nechápu co se mi tady snaží naznačit. "Ty prášky!! Že jsi si jen špatně přečet způsob dávkování? Nechtěl si to tady skončit, vid' že ne?" jak to mám vědět? Nevyznám se v sobě ani já sám. "Samozřejmě, že ne." řekl sem mu. Ale jen proto, aby měl klidné spaní. "To je dobře. Ostatní o tebe taky měli strach. A víš kdo nejvíc? Frank!!!" pověděl mi. Frank? To mi snad dělá schválně? "No tak je všechny pozdravuj. Hele Gee já bych teď chtěl spát. přijď' zítra a vem s sebou i kluky." pokusil sem se o úsměv. Moc mi to ale nejde. Gee se semnou rozloučil a odešel. Na spaní teď nemám ani pomyšlení. Co se to semnou kurva děje? Já moc dobře vím odkad' pramení všechny moje problémy. Od Franka! Vůbec s ním nemůžu komunikovat. To ne že bych ho nenáviděl. Spíš naopak. Už sou to asi dva měsíce. Pamatuju si co sme nahrávali za písničku. House of wolves. Pozoroval sem přitom Franka a došlo mi, že se na něj dívám jinak než předtím. Ne jako na kamaráda, ale prostě jako na....jak to nazvat. Jako na Frankieho. Svojí Alic miluju, ale Franka ještě víc. Ale nejsem teplej, jsem prostě jen na Frankieho. Noa s tím se nějak nemůžu vyrovnat. Vím, že má Jami a tu mám upřímně rád, ale Franka jí nepřeju. Chtěl bych jen pro sebe.
Frank:
Mikey je v nemocnici. Gerard nám řekl, že přebral trochu víc prášků na nervy. Docela to semnou zatřáslo. Nechci, aby se mu něco stalo. Mám ho rád. Je to můj kamarád. Ale je pravda, že poslední dobou se chová dost podivně. Skoro s nikym nemluví. Ani s Alic ne. Ale ta je ted' někde na turné s nějakou kapelou. Mikey se děsně změnil. Do studia chodí jak se mu zachce. Někdy nepřijde vůbec. Většinu času tráví doma nebo u svýho psychologa. Gee si o něj děla starost. Bojí se, že do toho zase spadnul. Neřek bych ale, že zase začal fetovat.Jen bere nějak moc prášků. Co se to s nim děje? A ted' to předávkování? Gerard už prej ale vymyslel plán jak ho stoho dostat. Svolal u něj doma válečnou poradu. "Měli by sme si dát volno!" řek nám. Volno? Od něj to zní docela vtipně. Je to děsnej workoholik. "Fajn a jaká je další část tvého plánu?" zeptal sem se ho. "Pojedeme na dovolenou." prozradil nám svůj ženialní plán. "Na dovolenou? Gee řek bych, že Mikey ted' nestojí o nějaký moře a prosluněný pláže." podotknul sem. "Já taky nemyslim nic exotickýho. Pojedeme do Prahy!!" zářil radostí Gerard. "Do Prahy? Kde to je?" divil se Ray. Jemu ta mánička snad leze na mozek. "Praha je hlavní město České republiky. Je to srdce Evropy. Jedno z nejkrásnějších hlavních měst na světě." vysvětlil sem mu já. Gerard se na mě obdivuhodně podíval. "Jak to víš?" zeptal se mě. "Jednou si říkal, že by si se tam chtěl podívat, tak sem si o tom našel něco na netu." "Aha. No tak zajdeme za bráchou a řekneme mu to!" ukončil naší poradu.
"Jéé ahoj kluci! To sem rád, že vás vidím." smál se na nás Mikey z nemocničního lůžka. I přesto, že se smál moc zdravě nevypadal. Kdybych tam byl sám rozbrečel bych se na d tím co Mikeyho potkalo. "Ahoj Mikey. Už je ti líp?" zajímá se Gerard. "Jo už je mi mnohem líp. Nestujte tam takhle! Pojďte dovnitř." vybídnul nás. Nechal sem kluky, aby šli první. Radši se budu na Mikeyho koukat takhle zdálky. Gerard si sednul a prohlížel si Mikeyho. "Máme pro tebe překvapení." říká mu. Mikey se posadí a pozorně Geeho poslouchá. "Víš Mikey ta tvoje nehoda s práškama mi otevřela oči. Potřebujeme oraz. Všichni." Mikey se na něj udiveně koukal. "Jako, že nebudeme pokračovat v nahrávání?" zeptal se ho. "Ne. Pojedeme na dovolenou." vložil sem se do rozhovoru. Teprve teď si mě Mikey všimnul. "Jéé Frankie. Ty si tady taky?" usmál se na mě. "Jo sem tady taky. No Gerard si myslí, že nám to všem prospěje."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama