I´m here for YOU 2

15. ledna 2008 v 14:38 |  Other stories -> Frikey
Mikey:
Zavolal sem Alic, že pojedu s kluky na prázdniny. Byla s toho docela nadšená. Je ted' někde v Arkansasu nebo kde. Kluci mi ale odmítli říct, kam se vlastně cestuje. Zjistil sem to až na letišti. Praha? "Do Prahy? Gerarde to byl určitě tvůj nápad, že jo?" prokouknul sem to hned. "Jo. Už bych se tam chtěl podívat. Mike Shinnoda mi o tom pořád vyprávěl. Byl s toho nadšenej. Chci to tam taky vidět." vysvětloval mi Gerard. Cesta letadlem byla nekonečná. Gerard se celou cestu pošt'uchoval s Frankiem. Pořád spolu blbli. Ostatní cestující z toho nebyli nadšený. A já taky ne! Jak si to Gerard jako představuje? Sahá si tady klidně na Franka. Na mého Franka!!! Za to se mu nějak pomstím.
Konečně sme dorazili na místo. Gerard nějak sehnal taxíka. Jenže ten řidič nám hovno rozuměl. Naštěstí nějak pochopil kam vůbec chceme odvézt. Hotel to byl pěknej. Ale to by nebyl Gerard, aby to nějak nepomotal. Zarezervoval o pokoj míň. "To je supr!! A kde ted' budu spát já?" začal na něj řvát dole na recepci Frank. Gerard chtěl samozřejmě mít svůj vlastní pokoj. Bob má rád své soukromí a s máničkou nechtěl být Fee na pokoji. "Tak můžeš bejt na pokoji semnou." navrhnul sem mu. Cítil sem, že tohle je moje šance. První a určitě taky poslední. Frank se dost dlouho rozmýšlel. "Proč ne. Pořád lepší než tam bejt s Rayem a jeho máničkou." rejpnul si do něj. "Hele drž hubu Iero!! Taky ti neříkám, že vypadáš jako omalovánky." Ray se cítil dotčený. "Ježíši nechte toho vy dva buzíci." okřiknul je Gerard. Ray se urazil, když ho Gee nazval buzíkem, ale Frank se k tomu nějak nevyjádřil. "Franku nevadí ti, když spát s Mikey na jednom pokoji?" zeptal se ho. Frak se na mě podíval. Usmál se. Jéé dělaj se mu ďolíčky. To je sladký. "Ne. Vůbec ne." vypadal i docela nadšně.
Rozebrali sme si klíče. Vyjeli sme výtahem do pátého patra a našli svoje pokoje. Ježíši co to je? To snad není možný!!! Manželská postel! To jako budu spát celejch deset dní vedle Franka? To doufám, že ne. Nebo jo? Podíval sem se na Feeho. Tvářil se dost nejistě. "Co ted'?" zeptal sem se ho. Snažil sem se, aby v mým hlase nebylo slyšet moje nadšení s týhle situace. "No pokoj nám asi nevyměněj....Tak na jaký straně chceš spát?" zeptal se mě úplně klidně. Mi spolu mluvíme!!! Sem stoh děsně nervozní. "Ehww mě je to jedno. Vyber si ty." nejradši bych spal těsně u něj. To mu ale asi říct nemůžu. Frank so hodil věci na stranu postele blíž oknu. Začal si vybalovat.
Frankie:
To jako budu spát s Mikeym v jedný posteli? To by mě zajímalo jak vydržim celou noc vedle něj jen ležet. To bude dost těžký. Nechal sem ho, aby si vybral, kde chce spát. Je mu to jedno. Tak sem si lehnul k oknu.Budu se dívat v noci spíš dívat z okna než na Mikeyho. To snad bude lepší. Vybalil sem si a díval se co si s sebou vzal Mikey. "To si snad ze mě děláš prdel!!!" dostal sem záchvat smíchu, když sem viděl něco růžového co se přede mnou snažil mikey schovat. "To sou moje růžový trenky pro štěstí. Hele taky se ne směju tvému polštářku. Dyt' je červenej se srdíčkma. A moc dobře vim jak mu říkáš. " Co? On ví, že se můj polštářek jmenuje po něm? "A jak mu říkám?" Mikey se zatvářil vítězně. "Minule sem tě viděl jak se s ním mazlíš a říkáš mu miláčku!!!" kdyby ale věděl, že miláčku bych moc rád říkal jemu. "Nikomu to neříkej nebo si to sebou vyřídím!" hodil sem po něm ponožky co se zrovna válely na posteli. Chvíli sme je po sobě házeli. Byla to sranda. Konečně sem ho viděl zase se smát. Vypadal jako dřív. Někdo zaklepal na dveře. Gerard. "Hele kluci jdeme se podívat po městě jdete taky?" vypadal jako pravej turista. Batůžek, foťák kolem krku a v ruce mapu města. Bylo to legrační.
S Mikeym sme se na sebe podívali. "Jo. Hned sme dole." rozhodli sme se. Rychle sme se převlíkli a pospíchali dolů.
Gerard měl pravdu. Praha je nádherný město. Gee se sám zvolil za vůdce a zavedl nás na Václavské náměstí. Páni! nikdy sem neviděl nic krásnějšího. Ta socha je úžasná. Sedli sme si tam a fotili se. Já chtěl seskočit dolů, ale do někoho sem vrazil.Omluvil sem se a podíval se kdo to je. Nějaká holka celá v černym s piercem na stejný straně jako já. Koukla se na mě a okamžitě se skácela k zemi. "Ježiši Franku!! Co si to s ní udělal?" zeptal se mě náš vůdce."Já nevim Já za to nemůžu." omlouval sem se. Sklonil sem se nad tu slečnu a jemně jí poplácal po tváři. "No tak holka, probuď' se." pobízel sem jí.
Stejně mi asi nerozumí. Konečně zamrkala očima. Kurva ta holka má červený stíny jako já. Chvíli se na mě užasle koukal a pak začala něco říkat. Hovno sem jí rozuměl. Rozuměl sem jenom něco jako moje jméno. Ochotně sem se jí podepsal, vyfotil se s ní a dal jí pusu. Do prdele seklo to s ní po druhý!!! Už radši nebudu riskovat, to že se zase složí a tak sem radši budící praktiky přenechal Geemu. No tohle na slečnu bylo taky hodně, ale ustála to. No vlastně spíš uležela. Gee a Mikey se jí taky podepsali a vyfotili se s ní. Ale pusu jí pro jistotu nedali. Zářila jako sluníčko. "Teda Franku? Jak ty to děláš, že před tebou každá holka omdlí?" zeptal se mě obdivuhodně Ray. "To je kouzlo osobnosti. Sem neodolatelnej." a zazubil se na Mikeyho. Ten se začervenal. Jo sem prostě neodolatelnej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama