I´m here for YOU 3

15. ledna 2008 v 14:38 |  Other stories -> Frikey
Mikey:
Ani se nedivim, že ta holka omdlela. Taky bych omdlel, kdybych otevřel oči a nade mnou stál on. Mého srdce šampion. Zašli sme se podívat do obchodu s CDéčkama. Jakpak se nám tady daří? No docela dobře. Ale neprodávaj tady Bullets. Jenže všude kam se podívám sou plakáty nějaký skupiny, který vévodí nějaká holka. Po detailnějším zkoumáním sem zjistil, že je to kluk!!! Vošklivějšího kluka sem teda ještě neviděl. Ale holka by byl pěkná.

Vrátili sme se na hotel. Padnul sem unaveně do postele. Zavřel sem oči. Asi sem usnul, protože když sem otevřel oči a otočil sem uviděl sem Franka. Ležel vedle mě. Spinkal vypadal jako andílek. Takhle to vždycky vypadalo v mých snech. Jenže já vždycky probudil polibkem. Mám to udělat? Přiblížil sem se k němu a líbnul ho na tvář. Pak na rty. Lehce se zavrtěl. Radši sem toho nechal . Otočil sem se k němu zády a pokoušel se opět usnout."Mikey?" ozvalo se do tiché noci. "Ty-ty si vzhůru?" zeptal sem se ho vyděšeně. Obejmul mě. "Celou dobu." zašeptal. Cítil sem jeho dech na svém krku. Polkl sem. "Proč si to udělal?" mluvil potichu. Pomalu sem přestával dýchat. On byl u mě tak blizoučko. Objímá mě!!! "Co sem udělal?" dělal sem, že nevím o čem mluví. Frankie se potichounku usmál. "Myslím ten polibek. Já nespal. Všechno sem cítil. I ted' cítím jak se chvěješ, když se tě dotýkám. No tak Mikey, o co jde?" zeptal se mě. Začal sem panikařit. Já mu řeknu, že ho miluju a on mě pošle do prdele! To určitě!! Rychle sem se posadil. "O nic nejde. Já no...musim na záchod." a odebral sem se do koupelny. Opláchnul sem si obličej. Co to mělo znamenat? O co Frankiemu jde? Ale nevypadalo to, že by mu ten malej polibek vadil. A byl tak moc roztomilej, když spinkal.Kurva Mikey!! Prober se!!! Mysli na dobro kapely a ne na svoje. Chovám se jako psychopat!!
Vrátil sem se do pokoje. Frankie ležel na zádech na posteli. Byl odkrytej. On spí jen v boxérkách? Ježiši on mi to snad dělá schválně? Lehnul sem si vedla něj a zachumlal se do peřin. "Dobrou noc Mikey a sladké sny." popřál mi. Kurva zdá se mi to nebo se posunul blíž ke mě?! Sotva sem mohl usnout. Pomyšlení na to, že Frankie leží vedle mě mi nedělalo moc dobře.
"Mikey vzbud' se!!" otevřel sem oči. Pálilo mě do nich ranní slunce. Budil mě Frankie. Stál nade mnou jenom v ručníku. "Jo. Už...už jdu." pomalu sem vylez z postele. Podíval sem z okna. Prahu osvětlovalo jarní slunce. "Jdu dolů na snídani. Tak přijd' za náma." otočil sem se. Frankie se během té chvilky stačil obléct. Vypadal nádherně.
Frankie:
Ráno sem probudil Mikeyho. No chvilku sem se na něj jen díval. Proboha viděli jste někdy někoho roztomilejšího než je Mikey? Ten noční polibek od něj ve mě zanechal zvláštní hřejivý pocit. No ale musel sem ho vzbudit. Za prví proto, že nás samo zvolený král Gerard si vymyslel, že v devět musíme bejt všichni připravený k odchodu. A za druhý? Ještě chvíli bych se na něj díval a musel bych se na něj vrhnout. Moc bych to chtěl a řekl bych že on taky!!! Ale hrajeme spolu v jedný kapele. A jeho brácha je můj nejlepší kámoš. Dokážu si živě představit Geeho reakci na to, kdybych mu řek, že mu dělám do bráchy. Na místě by mě zabil. To ne, že bych se ho bál, ale větší a starší. Chápejte, respekt.
Sjel sem výtahem dolů do jídelny. Kluci už seděli u stolu a ládovali do sebe všechno co jim zrovna přišlo do rukou. "Hoj Franku. Kde máš Mikeyho?" zeptal se mě náš vůdce, když spolkul velkou dávku jogurtu s lupínkama. "Teprve se převlíká. Za chvíli by měl dorazit." odpověděl sem mu. "Že on vždycky musí být brzda. A jaká byla první noc?" zeptal se mě Gerard jako by jen tak. "Já nevim. Postele maj docela pohodlný. Spal sem jako miminko." odpověděl sem mu. Gee se na mě potutelně usmál. "Hmm a Mikey?" zvláštní otázka. "No ehw...myslim, že by měl každou chvíli přijít. Budil sem ho." odpověděl sem mu, ale myslim, že jinak než on předpokládal. Začal sem si na rohlík mazat marmeládu a myslel na Mikeyho. Měl bych s tím už něco udělat. Jak už je to dlouho co se mi o něm zdá? Páni už si to ani nepamatuju. Vždyt' to byl Mikey kdo mě políbil. a mě se to kurevsky líbilo. A jemu taky! To poznám.Začal děsně koktat a vymejšlet nějakou výmluvu, když zjistil, že sem vzhůru. Konečně vešel do jídelny Mikey. Málem sem spadnul ze židle, když sem ho viděl. Měl na sobě šedivý mrkváče, tričko Deep Purple a ty svoje glády. Prošel kolem mě. Má v tom dokonalou prdel. "Ahoj Mikey. Tak jak ses vyspal ty?" zeptal se ho nenápadně Gerard. Mikey až moc nápadně zrudnul. "Jo dobře. Maj tady měkký postele." co to mele? I Gerard se nad tím na chvíli taky zamyslel. Mikey si teda nalil kafe. "Dneska se půjdeme podívat na tem most jak sem vám o něm říkal. Jo a na ten hrad." prozradil nám dnešní plán náš vůdce. "Ehw hele Gee." ozval se Mikey. Gee a vlastně všichni u stolu se na něj podívali. "Já se dneska nějak necítím. Radši zůstanu tady." řekl nám. Ne! Co budu bez něj celej den dělat? Geeho výraz byl plný obav. "Opravdu? A neměl by tady s tebou někdo zůstat?" promluvil sem tentokrát já. V hlavě se mi totiž zrodil úžasný nápad. "Jo to je dobrej nápad. Ale kdo?" přidal se ke mě vůdce. "Já!!!" to je snad jasný, ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama