I´m here for YOU 4

15. ledna 2008 v 14:39 |  Other stories -> Frikey
Mikey:
Dneska nikam nejdu. Opravdu je mi ted' Frankova přítomnost trochu nepříjemná. To, že sem ho v noci políbil byla pěkná blbost! Co si ted' o mě myslí? Celou dobu co sme byli na snídani na mě pořád koukal.Jeho pohled by mi byl příjemnej, kdybych věděl jak to myslí. Vymyslel sem si nějakou výmluvu proč bych dneska neměl jít ven. Frank tady semnou zůstane!!! To si snad dělá prdel? Kluci odešli do města. Já a "můj" Frank sme zůstali sedět v jídelně. Tohle je tak trapný. "Jak ses vyspal?" zeptal se mě Fee. Docela nevěřícně sem se na něj podíval. My spolu mluvíme!!!! Zase se ve mě všechno začalo třást. "No dobře. Já....jdu do pokoje." radši sem odešel. Vyjel sem výtahem k nám do patra. Odemknul pokoj a okamžitě padnul do postele. Hlava se mi točila a srdce mi divoce bilo. To mi ten Frank snad dělá schválně? Proč musí bejt tak úžasnej? Tak dokonalej! Vstal sem a odešel do koupelny. Nejmíň třikrát sem se musel opláchnout ledovou vodou, abych se probral. Kurva, chovám se jako idiot. Každýmu musí okamžitě dojít, že sem zamilovanej do Franka.

"Si v pohodě Mikey," podíval sem se do zrcadla. Za mými zády stál Frankie. "Franku? Neslyšel sem tě přijít. Jo se v pohodě." otřel se si obličej. Takhle mě lekat? Ty by neměl. Mohl bych s toho dostat infarkt. Prošel se kolem něj a došel zpět posteli. Co tady spolu budeme dělat? Frank přišel a lehnul si na postel. "Nechtěl bys mi něco říct?" zeptal se mě. Jo chtěl!!! Jak moc tě miluju!! "Ne. Měl bych?" dělal sem blbého.Podíval se na mě. "Ale no tak Mikey. Proč si to v noci udělal?" vybalil to na mě. "Hele Franku moc se omlouvám. Už to nikdy neudělám. Slibuju, že už se to nikdy nebude opakovat." chtěl sem to rychle ukončit. "Už nikdy? Proč?" vypadal trochu nechápavě. "Hele o co ti jde? Na nic se mě už neptej!! Stejně za všechny moje problémy můžeš ty!!" Cože? Ježiši co to říkám? Už takhle je to všechno na hovno. Frankie ted' opravdu zpozorněl.
Frankie:
Kvůli mě? Ale já mu přece nic špatnýho neudělal? "Mikey mohl by si mi prosím všechno vysvětlit?" požádal sem ho. Mikey se zhluboka nadechnul. "Já nevim. To by asi nebylo dobrý."vymlouval se. "Ale když mi to neřekneš tak to bude ještě horší. Slibuju, že se na tebe nenaštvu."Mikey se tvářil jako bych ho mučil. "Já no....mám ted' nějaký psychický problémy.Beru hodně prášků a trpim depresemi." začal mi vyprávět. Pozorně sem ho poslouchal. "Ehw...já vím, že to zní divně, ale za všechno můžeš ty! Děláš mi to schválně, že jo?"tohle vůbec nechápu. "Co ti dělám schválně?" ted' sem úplně mimo. "No to jak se chováš, jak mluvíš, jak vypadáš. Ty moc dobře víš co to semnou dělá. Děláš mi to naschvál. To není fér!!!" začal hysterčit. Do očí mu vlítly slzy. "Nebreč Mikey. Všechno to v klidu probereme." utěšoval sem ho. Přisednul sem si blíž a obejmul ho. Cítil sem jak se třese. Cítil sem jeho vůni. Je možný, že ho miluju? "Frankie, prosím tě. Tohle nedělej." řekl mi. Otočil se tváří ke mě. Byl u mě tak blízko. Ježiši srdce mám v krku. Sotva dýchám. Mozek nefunguje. Má nádherný oči. Ted' nebo nikdy. Chtěl sem ho políbit, ale on uhnul!!!! Nechápavě sem se na něj podíval. "Franku pokud to nemyslíš vážně tak to nedělej." řekl mi. Usmál sem se. Naklonil sem se k němu. Konečně sem ho políbil!! Srdce mi spadlo z krku dolu do kalhot. Hořel sem k němu láskou. Podíval sem se na Mikeyho. Vypadal ted' nějak jinak. Šťastně.Usmíval se. "Miluju tě Fee." zašeptal. Bodlo mě u srdce, když mi to řekl. "Cože? A...a proč si mi to nikdy neřek?" ptal sem se. Mikey zrudnul. "Bál sem se. Ty máš Jamii a já Alic. Nějak sem se nemohl smířit s tím, že miluju kluka, proto mám ty problémy." přiznal mi. Bylo mi ho líto. "Mohl si mi to říct. Pomohl bych ti. Jsem tady pro tebe Mikey. Udělám cokoliv, aby si byl happy. Taky tě miluji." vysoukal sem ze sebe. Mikeymu začaly téct slzy dojetím. Obejmul mě. "A co Jam?" "Na to ted' nebudeme myslet." odpověděl sem a začal ho konečně líbat. Tolik sem po tom toužil. Líbat ho. Dotýkat se ho. Lehnul si a stáhnul mě na sebe. Líbal mě tak něžně. Srdce se mi zastavilo. Nikdy sem necítil nic lepšího. Zajel rukou pod moje tričko. Pod každym jeho dotykem jako bych se roztékal. Otevřel sem oči a podíval se na mou lásku. Vypadal nádherně. "Mikey. Už nikdy nebudeš nešťastný. To ti slibuju." zašeptal sem mu do rtů. Zachvěl se. "Děkuji ti lásko." poděkoval. Tohle to mazlením nám vydrželo děsně dlouho.
Vyhovovalo nám to. Kam by sme taky pospíchali. "Kluci už sme zpátky." ozvalo se v pokoji. Gerard stál před náma a prohlížel si nás. Sednul si na židli a mlčel. Oba sme byli připravený na to nejhorší. Gerard se ale usmál. "Že vám to ale trvalo." řek nám. Podívali sme se jeden na druhého. "No ste děsně provařený. Proč myslíte, že sem zarezervoval o pokoj míň?" tvářil se jako andílek. Mikey se začal smát. "Teda Gee!! To není fér." cítil sem se dotčeně. "Bez mí pomoci by ste to evidentně nezvládli." bránil se Gee. "A jak si to zjistil? Myslim to, že Franka miluju." ptal se Mikey. "Viděl sem jak na Franka koukáš.Vůbec si sním nemluvil. A ty tvoje deprese. No a tady Frank se o tebe děsně bál, když si byl ve špitále. Bál se snad ještě víc než já!" vysvětlil nám to. Byli sme s toho docela v šoku. "No já vás ted' nechám o samotě. Tak zatím papa. Jo a moc necukrujte." odešel. "To nám dal jako požehnání?" divil se Mikey. Lehnul sem si vedle něj. "Asi jo. Takže ted' se Geeho nemusíme obávat." odpověděl sem mu. Mikey se na mě uličnicky usmál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama