I´m here for YOU 5

15. ledna 2008 v 14:39 |  Other stories -> Frikey
Ták tohle je předposlední díl, tak si ho užijte!


Mikey:
Ten den nás už nikdo neviděl. Zůstali sme se spolu v posteli a doháněli co se dalo. Je to jako splněný sen. Ležím po Frankiem, který si pohrává s mým jazykem. Hladim ho po vlasech. Pořád dokola mi opakuje jak moc mě miluje. Já mu odpovídám polibky. Frankie zrychleně oddychuje. "Miluju tě Mikey. Opravdu strašně moc." zašeptá mi do ucha. Podíval se mi do očí. Polknul sem. "Já...já tebe taky." usmál sem se na něj. Fee mi začal rozepínat pásek od kalhot. "Jéé ach Mikey ty máš...." podíval sem se dolů. Páni moje růžový trenky pro štěstí se vyplatily. "Jo." bylo to fakt docela vtipný. Sundal sem mu tričko. Hladil sem ho po jeho teplé kůži. Celý se chvěl. Zachumlali sme se do peřin. Ted' už mám vše o čem si mohou ostatní nechat zdát. Mám něco co oni nemají. Frankieho. Mého malinkatého boha.
Zamrkal sem. Podíval sem se z okna. Ještě byla tma. Kolik je hodin? Půl čtvrtý. Díval sem se na Frankouška jak spinká. Nikdy sem nemiloval nikoho víc než jeho. Pohladil sem ho po vlasech. "Copak je?" probudil se. "Nic. Spi dál." řekl sem mu. Políbil sem ho na tvář. Zavrtěl se a usmál se. "Miluju tě Frankie." zašeptal sem. Přitulil se ke mě a já ho pevně obejmul. Zase sem padnul do spokojného spánku. Zdály se mi ten nejlepší sny jaký snad mohly. Ráno mě probudil zvláštní pocit. Otevřel sem oči. Frank se na mě upřeně díval. Zářil jako sluníčko. "Dobré ráno miláčku." popřál sem mu. Zamračil se. "Ne Mikey. Tohle sem chtěl vždycky říct já." zlobil se. Kývnul sem jako že může začít. Frankie se pořádně uvelebil v peřinách. "Dobré ráno miláčku." řekl mi konečně s úsměvem. Přiblížil se ke mě a dotknul se svými rty mých. Lehoučce hledal jazykem ten můj. Když ho našel měl sem pocit jako by se mi mělo srdce rozkočit radostí. Zazvonil mi telefon. Gerard. "Už jste vzhůru kluci?" podíval sem se na Feeho. "Asi by sme měli vstávat." začal sem se hrabat z postele. Došel sem neochotně do koupelny. Vyčistil sem si zuby, opláchl si obličej. Podíval sem se do zrcadla. Frank stál zamnou. Obejmul mě. "Tohle byla ta nejlepší noc jakou sem zažil." pověděl mi.
Cestou dolu výtahem sme se pořád pusinkovali. Bylo to sladký. "Tak jak ste se vyspali?" ptal se nás ihned Gee. Oba sme jen zářili radostí. "No jo. Je mi to jasný. Půjdete s námi dnes ven?" ptal se nás. Podíval sem se na Franka. Jen přikývnul. "Jo dneska by sme mohli. A kam půjdeme?" rozhodnul sem. Gee jen pokrčil rameny. "Nevim. Asi k orloji nebo tam někam."
Venku sme se Feem chovali jako kamarádi. Ale u jednoho stánku mě Frank přemluvil k tomu, aby sme jeden druhému koupili malý červený srdíčka. Já ho zase na oplátku donutil koupit si jednu společnou cukrovou vatu a musel jí jíst společně semnou. Žádnej trest to pro něj ale nebyl. Celou dobu se na mě usmíval. Bylo opravdu moc těžký nechovat se jako milenci.
Frank:
Byla to ta nejlepší dovolená. Musíme Geemu nějak poděkovat. S Mikeym sme si koupili takovej roztomilej suvenýr. Skleněný srdíčka. Asi si myslel, že mě nějak naštve, když si koupíme společnou cukrovou vatu. Hmmm řek bych, že se splet. Docela sem si to užíval. Na hotel sme se vrátili dřív než kluci. Jen co se za náma zavřely dveře vrhnul sem se na Mikeyho. Jen tak hned na chodbě bez nějakýho varování. Začal sem ho divoce líbat. Chutnal sladce po tý vatě. No on chutná sladce úplně normálně, ale takhle to bylo ještě lepší. Vrazil sem mu jazyk do krku. Chudáček malej tohle asi nečekal. "Frankie....lásko....počkej." klidnil mě. "Hrozně tě chci...ted' hned." Sotva sem mohl mluvit. Poslepu sem našel dveře a klíč a zamknul sem. "Teda Fee." divil se Mikey. Ani místo sme neměnili. Na chodbě je to taky fajn. Mikey byl taky pěkně divokej. Rychle mi sundal mikinu a hned v zápětí triko. Přirazil mě na druhou stranu chodby. Chvilinku si prohlížel moje tetování. Začal mě líbat na mým štírovi. Zachvěl sem se. Moje hope. Zavzdychal sem. Holubičky. To je na mě trochu moc. Následoval můj "malý" kamarád. "Ahhh Mikey." ty krávo tohle je na mě fakt moc.
Jednou rukou sem se musel pořádně chytit zdi, abych to vůbec ustál. Druhá ruka se uvelebila u Mikeyho ve vlasech. Vzdychal sem jako ještě nikdy. Mikey si počínal jako by tohle pro něj nebylo poprvé. Pak se ho na to zeptám. Za chvíli ve mě všechno explodovalo. "Ouuu Mikey...." zavzdychal sem Mikey se vrátil ke mě nahoru. Spokojeně sem mu padnul do náruče. "Půjdeme si lehnout?" zeptal se mě. Kývnul sem. Lehnul sem si Mikeymu do náruče. Ještě pořád sem zrychleně oddychoval. "Miluju tě Frankie." řek mi. Usmál sem se. "Já tebe taky. Líbí se ti moje tetování?" zeptal sem se ho. "Jasně. Vždycky se mi líbili." odpověděl. To má kliku. "Nechám si něco pro tebe vytetovat." pověděl sem mu. Mikey se na mě podíval. "Jooo a co?" usmál se na mě. Tenhle jeho úsměv mě vždycky dokonale porazí. "No třeba Mikey forever na levou půlku prdele, abych tě měl blíž srdci." dělal sem si z něj legraci. On to ale vzal vážně. "To bude roztomilý. Beru tě za slovo." mluvil naprosto vážně.
Druhej den sem zašel za Gerardem. Seděl u sebe v pokoji a s někym telefonoval. Když mě uviděl ukončil telefonát zvláštní větou. "Taky tě miluju papa." Cože? Tohle sem vůbec nestíhal. "Já myslel, že ses s Ellizou rozešel?" měl sem snad špatný informace? "Jo, rozešel. Tohle byla ehw....co potřebuješ?" chtěl změnit téma. "Ale no tak Gee! Řekni mi to. Svěř se." dorážel sem na něj. "No byla to Lyn. Já no...my spolu chodíme. Tentokrát myslim vážně." zářil jako sluníčko. "To je super. Lyn je fajn. Hele Gee chtěl sem ti poděkovat za mě a za Mikeyho. Moc si nám pomohl." děkoval sem nejmíň ještě deset minut. "Opravdu nemáš za co. Udělal sem to moc rád. Oba jste pro mě moc důležití." přesvědčoval mě, když sem odcházel.
S Mikeym už sme začínali řešit problém jménem Jamia a Alic. Odjížděli sme už druhej den a nějak sme se o tom nebavili. Nechtěli sme. Poslední naše společná noc byla úžasná. Romantická. Láskyplná. Nikdy sem nezažil nic lepšejšího. A pak to přišlo. Cesta na letiště a odlet domů....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama