I´m here for YOU 6

15. ledna 2008 v 14:40 |  Other stories -> Frikey
Mikey:
Nééé. Vůbec se mi odtud nechce. Na Prahu budu mít ty nejlepší vzpomínky. Byla naše hnízdečko lásky. V letadle sem si šel automaticky sednout jinam jen ne k Frankiemu. "Mikey, kam jdeš? Ty přece sedíš tady." vyhodil mě brácha z mého místa. Sedim s Frankem. To je poprvý. "Kampak si mi chtěl utéct?" zeptal se mě Fee jen co sem si k němu sednul. "No já..." ani sem to nedořek. Frankie si položil hlavu na moje rameno a zavřel oči. Vypadá tak rozkošně, když spí. Cesta utekla děsně rychle. Sotva sem trochu usnul už mě Frankie budil pohlazením po tváři. "Vstávej miláčku. Sme doma." řek mi nevesele. Vůbec se mi nechtělo vystupovat. Věděl sem co bude následovat. To úděsný loučení, i když ne na dlouho stejně to bude děsný. Ve vstupní hale sme si s Frankiem museli odskočit na záchodky. Zalezli sme do tý nejposlednější kabinky. Dlouze sem ho políbil. Byl to polibek plný něhy a hlavně lásky, kterou k němu chovám. "Já to dneska řeknu Alic. Nechci už to dál prodlužovat, chci být s tebou." řekl sem mu, když sme se na chvíli přestali muckat. Podíval se mi do očí. "Dobře. Já to nějak opatrně řeknu Jam, to bude boj. Přijedeš si pak pro mě?" zeptal se mě. "Jasně že jo. Zítra v devět na tebe počkám u vás před domem. A sbal si rovnou věci. budeš ted' bydlet u mě." Frankie se na mě usmál. "Děkuju ti." políbil mě. "Miluju tě a vždycky budu." řekl sem mu. "Já tebe taky Mikey."
Doma na mě čekala Alic. "Ahojky Mikey. Tak jaká byla dovolená?" tomu teda říkám přivítání. Podíval sem se po chodbě. Měla zabalený věci. "Bylo to fajn. Ty ještě někam jedeš?" zeptal sem se jí, když sem si k ní sednul v obýváku. "Jo. Jedu ted' menší turné s Petem a se skupinou tak tady zase pár dní nebudu. Zvládneš to tady?" zachází semnou jak s dětskem. "Ehw hele Alic já bych ti chtěl něco říct." začal sem. Alic se pořádně posadila v pohovce a poslouchala mě. "No...ty víš, že to ted' nemám zrovna všechno v pohodě, i když ted' už vlastně jo. Prostě jde o to, že sem zamilovanej." sakra je to těžší než sem si myslel. "Proč mi tohle říkáš?" nechápala mě. "Protože miluju Franka, našeho kytaristu. A on miluju mě." řek sem jí na férovku. Nějakou tu minutu na mě koukala. "To seš jako gay? Ale to je nějaký divný. Špatnej vtip Mikey, vždyt' Frank má Jamii...." vypadala zmateně. "Hele Alic ty moc dobře víš, že mezi náma už to dávno nefunguje tak jak by mělo. Já sem ted' št'astnej s Frankem." vysvětlil sem jí. "Jo máš pravdu. Pro mě je ted' nejdůležitější koncertování. Dobře necháme toho. Věci už mám zabalený. Pete mě u sebe nějakou dobu nechá." vzala to úplně v pohodě. Vyprovodil sem jí ke dveřím. Obejmula mě na rozloučenou. "Hodně štěstí Mikey." zavřely se za ní dveře. Doma sem všechno rychle připravil na nastěhovaní Frankieho. Pak klasická sprcha a nedočkavá noc. Před Frankovým domem sem čekal o něco dřív. Tak kde je? Co když ho Jamia nějak ukecala, aby s ní zůstal? To bych šel skočit.Opřel sem si hlavu o opěrátko a zavřel oči....."Ty taky usneš snad úplně všude vid'?" Frankie seděl vedle mě a zářivě se na mě usmíval.
Frankie:
"Jami sem doma...." zavolal sem na ní z chodby. Že by tady nebyla. Není ani v obýváku. Našel sem jí v kuchyni. Stála u sporáku a něco tam kuchtila. "Jééé Frankie! Čekala sem tě pozdějc nestihla sem nic uvařit." vrhla se mi do náruče. "Tak pojd' povídej jaký to bylo." táhla mě hned do obýváku. Rozsvítila lampičku a sedla si naproti mě. Začal sem jí vyprávět o naší dovolené. Mluvil sem skoro celou dobu jen o Mikeyem. Nezapomněl sem se zmínit o tý holce co sme jí potkali na tom náměstí. Ukázal sem Jam pár fotek. Vypadal docela nadšeně. "Takže Mikey už je v pořádku? Co s ním bylo?" zeptala se mě, když sem skončil s vypravováním. "Víš Jami on je Mikey zamilovanej." začala se smát. "To je snad jasný. Má přeci Aliciu." smála se. "No víš to je právě ten problém. Není to ona do koho je zamilovanej...." řekl sem trochu potichu. Jamia najednou zpozorněla. "A...do koho je zamilovanej?" zeptala se mě zvědavě.
"No Jamii.....do mě." a je to venku. Ani mě to moc nebolelo. Koukala na mě s otevřenou pusou. "To...to namyslíš vážně!!! Do tebe? To je přece blbost." nemohla to pochopit. "Hele není to blbost já ho totiž miluju taky." doplnil sem to. To na ní bylo moc. Vyhrkly jí slzy do očí. "Cože?! Dyt' je to kluk!" začala brečet. "Jo já vím, že je to kluk a je mi to docela jedno. Prostě ho miluju. Jamií jestli mě miluješ tak to pochopíš. Sem s ním šťastnej." vysvětloval sem jí to. Otřela si slzy z tváře a podívala se na mě. "Šťastnej? Franku tohle je trochu moc. Já potřebuju trochu času, abych to pochopila." trochu se jí povedlo se uklidnit. "Já se zítra ráno stěhuju k Mikeymu. Přijede si pro mě hned ráno. Moc se ti omlouvám." Jam jen kývla hlavou. Došel sem si sbalit všechny svoje věci. Jak se znám tak tady určitě stejně něco zapomenu. Tašky sem si dal dolů do chodby a ustlal sem si na pohovce. Měl sem dost neklidnou noc. Nemohl sem nedočkavostí ani usnout. To taky zapříčinilo to, že sem trochu zaspal.
Rychle sem se oblíknul, vyčistil si zuby. Chtěl sem už odejít. "Počkej Franku." zastavila mě na chodbě Jam. Otočil sem se tváří k ní. "Jestli budeš s Mikeym šťastný tak ti to můžu jen přát. Stejně na tom nic nezměnim." že by se s tim za noc nějak smířila? Samou radostí sem jí obejmul. "No tak už jdi. Nebo ti ujede, čeká tady už dost dlouho." rozloučila se semnou. Páni nečekal sem, že to vezme takhle dobře. Pospíchal sem k autu. On usnul!! To je mu podobný. Sednul sem si k němu do auta a probudil ho. "Ach promin asi sem nějak usnul." tvářil se trošičku provinile. "To je dobrý. Nemusíš se mi omlouvat." políbil se ho. "Takže Jam to vzala v pohodě?" zeptal se mě. Přikývnul sem. Mikey nastartoval auto. Naposledy sem se podíval na můj bývalý dům. Sbohem Jam. Podíval sem se na Mikeyho. Jo. Nemohl sem si vybrat líp. Díval sem se na něj celou dobu. "Tak sme tady." Mikey mi pomohl z věcmi a stěhováním k němu. "No a tohle je ložnice tady budem spolu bydlet." ukázal na postel. "Páni tak to by sme jí asi měli ihned vyzkoušet, co lásko?" uličnicky sem se na něj usmál. Začal sem ho líbat. Trička a kalhoty byly dole během pár okamžiků. Padli sme do postele a užívali si našeho nového hnízdečka lásky.......
THE END
Všechny díly zveřejněny tady
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Payinna Payinna | 5. července 2008 v 2:05 | Reagovat

Hey!!! Není tohle to náhodou můj příběh? Myslim, že sem ho psala pro Anett z Frerard blogu... Sem s toho mírně šokovaná, že sem ho našla tady...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama