Once upon a time...7

15. ledna 2008 v 17:02 | jacqueline |  Other stories -> Waycest
Eh vlastně už sem myslela že už to bude ukončení ale když mi bylo řečeno že to ještě konec neni tak píšu další xD
Zase to bylo skoro jako dřív. Žili spolu spokojeně, Gerard chodil zpívat a Mikeyse na něj koukat. Skládali spolu texty a pořádně se u toho nasmáli. Bylo jim jedno že sou bratrové. Skoro nikdo to o nich nevěděl takže se neměli čeho bát. Gee Mikeymu představil svá kámoše a chodili spolu do hospody. Frankovi, Rayovi a Bobovi nevadilo že sou teplý.

Zase se jednoho rána vzbudil Mikey v Gerardově objetí. Gee ještě spal a tak ho začal Mikey líbat, takhle se dycky budili. Po nějaké chvíli se probudil i Gerardův jazyk a pak se odlepili.
,,Bré ráno broučku''
,,Ahoj miláčku, jak ses vyspinkal?''
,,Jako vždycky- s tebou úžasně…. Ty seš totiž můj malej méďa Mikey ''(wtf)
Pak se Mikey vyhrabal z postele, oblíknul si kalhoty a nějaký triko, Gerardovo, šel dělat snídani. Tentokrát…hemenex (sem viděla že to měli v nějakym jídelníčku v nějaký restauraci to nemůžou prostě napsat ham and eggs? Hemenex zní jak nějakej lék. Ale měli tam dobry tortilli. Sme dnes měli na oběd. Hm. Mohla bych uzavřít todle téma co se týče toho co sem jedla). Pak se k němu dokolébal Gee, pohladil ho po prdelce a na pánev hodil šunku. Mikey tam dal wayce (vajíčka pro ty co nechápou). Gerard krájel chleba a Mikey připravil talíře. Taková týmová spolupráce. Po chvíli zasedli ke stolu a jedli. Mikey celou dobu nespustil z Gerarda oči.
,,Co tak koukáš?'' *smile *
,,Seš tak krásný'' *podivný smile *
,,Máme v krvi'' *stále smile *
,,Seš hroznej'' *smile *
,,Ty taky. To máme taky v krvi'' * výtlem*
A pak po něm Mike hodil kus chleba. Na něm přistál kousek šunky. Nějak se rozspoutala bitka a Mikey vypadal jak vánoční stromeček ozdoben ve stylu Co sme dnes měli k snídani. Gerard taky zapadal.
Pak to ze sebe všechno sundali, zase se převlíkli, uklidili ten sajrajt…
,,Kam pudem lásko.''
,,Nemáš dnes nějakej koncik?''
,,Nene, až zejtra. Jo, vís že Frankie hraje na kitaru a bob na bici? Asi si založíme skupinu.''
,,Jé, to je báječný! A Ray na nic nehraje?''
,,Ne, Ray ne a hlavně by byl hrozně nervozní a hrozně by se styděl.'' (jako Gerard měl předtim dycky nějaký různý doprovody aby bylo jasno)
,,Tak to je fajn =) sem rád že nebudeš furt muset šíleně hledat ty doprovody….počkej…kdo bude hrát na basovku?''
,,No já původně myslel……že ……bys na ni moh hrát ty…''
Mikeyuv výraz střídal mezi pobavenym a vyjevenym.
,,A-ale ja na to neumim hrat.''
,,Se naučíš. To je lehký. A bobův brácha dřív hrál na basovku tak tě to naučí. Vem si že Sid Vicious ze Sex Pistols na to taky nikdy neuměl hrát a kdyžtak mu to na koncertech vytahovali z elektriky….takže jsou i taková opatření''
,,No dovol xD. No dobře.zkusim to.''
,,To je super. Sem se totiž domluvil s Bobovejm bráchou, menuje se Bryan, že tam dnes přídem hned.''
,,Egh jo dobře =). ''
A tak se oblíkli a šli do města. U Boba byli už často doma. Překvapilo mě, že tam je i Frankie. Všichni tam seděli v obejvaku a Bryan držel v ruce basovku. Byla pěkná, taková červeno černá.
A tak začali tvrdé lekce. Mikey se učil docela rychle. Za měsíc měl být první koncert skupiny. Skupiny Leathermouth (ha to ste necekali! :D) Stihne se Mikey naučit do tý dobry jakž takž na basovku?
Jasně že naučil, plynule, dyť to je pohádka.
A pak…
Vyšli na podium.Kupodivu tam bylo dost lidí. Hlavně samí holky. Ječeli. Samí Frenkí oh Frankí atd. A pak začal Frankie hrát, Gerard zpívat jako bůh, Bob do toho mlátil vo život a Mikey….dříve princátko…. Se postupem času dostalo do uplné extáze že se válelo po pódiu (kde už sem to viděla) a koncert ukončilo prvotřídním skokem do davu. Nějaké holky mu při tom šmataly do rozkroku a asi je dost udivilo když na to vůbec nereagoval….ty holčičí ruce nic moc no:D.
V šatních byl Frankie uplně nadšenej. Prej to bylo úúúplně super a všichni s nim souhlasili. A pak šli pomalu domů. Mikey unaveně padnul do postele a zavřel oči.
Další den ho pro změnu probudil Gerard. Pokecali si u snídaně a Gerard se pak šel projít do lesa, Mikey nešel, boleli ho chudinku nožičky.
A tak se válel na pohovce a koukal na televizi. Pak usnul. A pak se někdo opovážil ho vyrušit. Někdo klepal. Mikey otevřel oči a přemejšlel kdo to může bejt, Gee má přece klíče. Otevřel dveře….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 2. března 2008 v 20:20 | Reagovat

tak sem zvědavá kdo to bude...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama