The Cottage

15. ledna 2008 v 14:33 | Anett |  Other stories -> Frikey
Povím vám příběh jednoho léta. To léto jsem byl s Gerardem a jeho přítelkyní Tracy u nás na chatě. Měl jsem za sebou pěkně ošklivý rozhod s Alic tak mě přinutily jet s nima, prej přijdu na jiný myšlenky. A znáte to jak to na takových chatách chodí, prožíváte letní lásky, velké párty. Nic jiného se ani dělat během těch dvou měsíců nedá.
To moje léto bylo ve znamení té lásky. Lásky k jednomu muži, teda spíš klukovi, tenkrát ještě ano. Nevim, kde mu je konec teď, ale jedno vim jistě, naučil mě znovu milovat a užívat si života. Jmenuji se Mikey Way a povím vám příběh o mě a Frankiem. Potkal jsem ho asi tak tejden po našem příjezdu na chatu. Byl zrovna večer když….
Mikey
"Hej Gerarde! Pojď sem, musíš mi pomoct se zavíráním oken. A ty Tracy bys mohla vzít věci z verandy aby nezmokly." Super, tvrdnu tu už s tím párečkem asi tejden, pořád jen cukrujou, je to hnus. A teď začalo pršet takže nemůžu ani sedět venku. Ještě že, naše chata je trochu větší abych se mohl zavřít v pokoji a nevystrkovat nos. Buď jsem si četl nebo poslouchal hudbu. Gee s Tracy chodily na romantický procházky, k vodě. Já na to ještě neměl. Pořád jsem musel myslet na Alic, poslední půl rok s ní byl hroznej. Furt mi vyčítala že s ní už nic nemám, že s ní nikam nechodim. Ale já už jí prostě nemiloval. Bylo lepší se rozejít. Řekla mi jen "Fajn, tak si jdi a už se nevracej." A třískla mi dveřmi před nosem od našeho bytu. Věci jsem měl po taškách. Nastěhoval jsem se zpět k Geemu, měl velkej byt tak mě u sebe zatím nechával dokud si něco nenajdu. Což bude už brzo. Teď si tam nastěhoval aj Tracy takže nás tam bylo trochu moc.
Gee zavřel všechny okna a Tracy se vrátila s věcma a zabouchla za sebou dveře. "Spustil se tam pěknej liják. Co budem dělat?" tázavě se podívala na mě a na Geeho. Ten pokrčil rameny a tak se podívala na mě. "Já tu nejsem šéf. Ale pro začátek bych roztopil v krbu a pak se uvidí." Pokývla hlavou a šla do obývací části naší skromné chatičky. Naše chatička má obývák spojen s kuchyní. Pak tu je taková menší chodbička a asi pět dveří do ložnic a koupelny. Naštěstí měly naši dostatek rozumu nato, abych měl svůj vlastní pokoj. Došel jsem ke krbu a naházel tam pár polen. Strčil pod ně chroští s papírem a zapálil. Oheň vesele zapraskal. Sedli jsme si před něj a koukali na něj jak na televizi. "Půjdu udělat něco k jídlu." Nabídla se Tracy a poodešla. Gee jí plácnul po zadku, ta se jen zahihňala. "Notak Gee, nech si toho." Otráveně jsem se na něj podíval. Ten se na mě jen otočil s úsměvem jak ve tváři tak v očích. Hrozně jsem mu to přál. Tracy byla dobrá holka a Gee s ní byl šťastnej. "Mikey, snad se z tebe nestane starej mládenec. Neboj, najdeš tu pravou." A strčil do mě. Já se trochu zakymácel a strčil do něj taky. Gee se začal smát jak dítě a začali jsme se kočkovat. Vždycky jsme se prali jen tak ze srandy. "Hej kluci nechte toho, někdo klepe na dveře." Vyrušila nás. Páni, to jsem ani nezpozoroval. Vyhrabal jsem se na nohy a došel ke dveřím. Otevřel je a na chvíli ztratil řeč. V nich stál kluk. Mohlo mu bejt tak 18, ale to neměnilo nic na faktu, že nikoho tak pěkného jsem neviděl. Ikdyž byl promočenej viděl jsem jeho rysy. Jemná tvář, menší nosánek, plný rty a jasně velký oči kterejma se na mě díval. Kolem obličeje mu splývali vlasy, měl je trochu delší a tmavě hnědy. "Kdo to je?" křikl na mě Gee. Konečně jsem se nějak vzpamatoval. "Pojď dál." "Dík." Dostal ze sebe. Prošel kolem mě. Zase sem zůstal stát jako opařenej. Má pěknej zadek! Tak kdybych byl na kluky tak bych mohl s hrdostí prohlásit, že se u mě jedná o lásku na první pohled. Ale to já přeci nebyl. Teda aspoň jsem si to až do tohoto okamžiku myslel….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama