The Cottage 5

15. ledna 2008 v 14:36 | Anett |  Other stories -> Frikey
Frankie
Strejda si mě odvezl domů. Hned co jsme tam přijely tak ke mně nalítla teta a začala mě olíbávat, proč jen to musela bejt ona? Já bych chtěl někoho jiného. Trochu byla vylekaná ale jinak že prej aspoň sem se s někym seznámil a tak podobně. Hned druhej den jsem šel za nima. Byl jsem nedočkavej až zase uvidím Mikeyho.

Dolů jsem šel pěšky, hezky jsem se prošel, až pudu zpátky domu tak to bude horší. Zaklepal jsem a čekal, zase. A zase mi otevřel Mikey. "Ahoj Mikey." Zůstal tam stát a díval se na mě. Prošel jsem kolem něj a trochu mu štrejchnul o kalhoty. Šel jsem do kuchyně. "Ahoj Franku!" přišla ke mně Tracy a objala mě. "Čuz." Řekl netečně Gee. Co mu je? Trochu jsem ho nechápal. A kde je ten můj? Mikey se trochu zdržel a Gee šel proto za nim. Zaslechl jsem něco o Ježíškovi, na to je ale trochu brzy ne? No konečně přišli. Mikey se na mě podíval a povytáhl obočí, nějaký nevyřčená otázka, ale jaká? Naznačil směr jeho pokoj. Odešel. "Můžu jít za Mikeym? Chci si s nim o něčem promluvit." "Ale nás se nemusíš vůbec na nic ptát." Řekla Tracy. Odešel jsem. Jen co jsem vlezl k němu do pokoje tak mě Mikey chytl kolem pasu a tvrdě mě políbil. "Ksakru, znám tě jen den a už po tobě šílím. Jak je to možný?" postěžoval si mi po chvíli Mikey. "Vůbec netuším. A jak to zase děláš ty? Taky po tobě šílím!"
Ten den jsme si s Mikeym užili. Chodili jsme po venku a kočkovali se. Lidi na nás koukali blbě když nás viděli ale tak no bože. Stává se. Večer jsem zavolal zase tetě a strejdovi, že nedorazim, že přespim tady dole. Nic nenamítali. Zavřeli jsme se s Mikeym u něj a prožili tu nejbláznivější noc ve všech! Připoutal mě k posteli a dál to bylo velmi zajímavé. Mikey má rád kontrolu nad vším. Takovouhle noc jsem skutečně ještě nezažil. Bylo to pro mě sice poprvé ale bylo to nádherné.
Ráno jsem vylezl z postele a podíval se na spícího Mikeyho. Byl tak sladkej! Šel jsem do kuchyně, zase. Ale tentokrát jsem tam narazil na Geeho. Podíval se na mě. "Jak to s Mikeym myslíš?" chvíli jsem na něj zíral a nechápal. "Jak jako myslim?" "No jestli vážně nebo ne. Protože včera večer to asi bylo velký." Ou, asi sme byli moc hlasitý. "Já ti ani nevim Gee, ale myslím, já myslím, že to s ním myslim vážně. Mám ho moc rád a nechci mu ublížit." Konečně se mu rozjasnila tvář. "Jsem rád. Teď ten vztah co měl, dopadl velmi špatně a on se z toho moc špatně dostával. Nechci, aby to zase tak dopadl. Ikdyž teď chodí s tebou." Páni, takže mi spolu už i chodíme jo?! Toto šlo rychle. Pak Gee odešel a já přemýšlel nad tím, co jsem mu řekl. Jo, řekl jsem mu pravdu. Mám moc Mikeyho rád a nikdy bych mu nemohl ublížit, nikdy. Miluju ho. Protože to, co s nim zažívám je neuvěřitelný.
S Mikeym jsme si užívali ještě další měsíc, skoro pořád jsem u něj přespával. Dalo by se říct, že jsem trávil prázdniny u nich než u mejch příbuznejch. Tracy se o nás pak taky dozvěděla a moc nám to přála. Řikala, že Mikeym teď září, že je šťastnej a že za to vděčej mě. Gee byl taky rád, že Mikey konečně někoho má, ikdyž ten někdo jsem já a že jsem kluk. Do konce mích prázdnin už zbývali asi dva týdny. Oba jsme si to uvědomovali a trávili spolu už skutečně každej den a každou noc. Bylo to hodně hektické. Jednou jsem se takhle Mikeyho zeptal, co ke mně skutečně cítí. "No Franku, jel jsem sem s pořádnou depresí a s jistotou toho, že už v životě nechci s nikym nic mít. A podívej, jak to dopadlo. Našel jsem tady tebe a ty si mi vrátil chuť žít. Miluju tě tak, jako nikoho." Nejsem citlivka, to ne ale stejně mi ukáplo pár slz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama