Vexation

15. ledna 2008 v 17:07 | plceeek |  Vexation
Jinak v tomhle příběhu je Gerardovi 19,a je na VŠ,a Mikeymu je 17 a je v třeťáku na střední :)Frankovi je 16 a je v druháku.
Mikey´s pov
Jako každý ráno jsem vstával v 6:30,abych se dostal včas do školy.Jenomže právě škola je to místo,kam chodit nechci.Ne kvůli tomu,že by sme měli špatný učitele,nebo protože bych dostával špatný známky.Protože mě tam šikanujou.
Crrr...nee zase ten blbej budík! Tak sem teda vstal a šel jsem se oblíct. Vzal jsem si tričko s Twisted Sister (no jo,ted je posloucham :D) a černý kalhoty. Učesal jsem se a udělal prostě raní hygienu :D a pak jsem se šel nasnídat. U stolu už byl Gerard,muj starší brácha. On jedinej mě chápal a byl taky jedinej kterýmu na mě záleželo. Měl jsem ho moc rád a bez něj bych si to tu nedokázal představit.Ale on o tom neví. Neví že mě ve škole ubližujou. Nechci mu to říct,ještě by se mi smál že si to neumim sám vyřešit,a i kdyby ne,ty kluci kdyby se to dozvěděli,asi by mě zabily.
Když jsem vešel do kuchyně,Gee mě řek "Dobrý ráno" a usmál se na mě. Úsměv jsem mu oplatil a taky jsem ho pozdravil. Sednul jsem si a najed jsem se. Pak jsem vzal tašku a šel jsem.
Běžel jsem na zastávku,a autobus právě přijížděl. Dneska jsem to měl teda tak akorát. Nastoupil jsem a čekal až bus zastaví u školy. Naštěstí ti kluci timhle busem nejezdili,tak aspoň někdy jsem měl chvíli klid.Když bus zastavil,vystoupil jsem a už jsem viděl před školou ty kluky. Byli sice o rok mladší,ale byli mnohem silnější než já,a navíc někdo z nich měl i odklad. Šel jsem pomalu,ale oni si mě všimli a šli ke mě.
"Alee kdopa to k nám jde? Way mladší! Tak co ty buzno se kterym sis to dneska rozdal hm?"
řek jeden z nich a strčil do mě. Snažil jsem se utýct ale oni si mě obklíčili. "Tak co kurwa neumíš mluvit nebo co??" řek další a dal mě pěstí do břicha. Bolestí sem se sesunul na zem a oni pokračovali v nadávkách a kopali do mě. Nesnažil jsem se bránit,stejně bych je nepřepral a tak sem jenom ležel a čekal jsem až tohle skončí..Když zvonilo na začátek první hodiny,sebrali se a běžěli do školy. Mě tam samo nechali ležet,a já se asi tak za 5 minut dokázal zvednout,opřel jsem se o sloup a těžce jsem oddechoval. Vytáhnul jsem z kapsy kapesník a utřel jsem si krev na obličeji,a pak jsem šel do školy.
Otevřel jsem dveře od třídy.Za katedrou seděla naše učitelka na zemák. Nee ta je hrozná,stačí přijít i o minutu dýl a už na tebe řve :(
"Pane Way! Jak si to představujete chodit do školy o 5 minut pozdě??!!" ..a ještě nam vyká :/
"No..eh mě ujel autobus.."
"Ujel autobus?? Tak vám ujel autobus jo? Já taky jezdim autobusem a ujet mě nesmí protože do školy musim chodit včas,stejně jako vy!! Ještě jednou a dostanete učitelskou důtku! A teď už si sedněte a připravte věci na hodinu!" řekla a já sem jenom zakejval a šel jsem si sednout do lavice.
Frankie´s pov
První hodinu byl děják :/ Ten je ze všech předmětů nejhorší,teda protože máme nejhorší učitelku. Stejně sem jí neposlouchal,a celou hodinu sem dospával na lavici (hmm,že by mě to připomínalo naší hodinu dějáku? :D:D). Konečně zwonilo na přestávku. Šel jsem na chodbě na wc,ale viděl jsem nějakýho kluka,mohl bejt tak o rok starší,jak ho nějaká parta kluků mlátí,a nikdo si toho nevšímá a dělá že nic nevidí. Dokonce ani když šel kolem učitel,si toho nevšímal. Mam mu pomoct,nebo ne? Co když mě taky začnou mlátit? ..Chvíli sem tam tak stál a čuměl na ně,a přemejšlel jsem,ale pak začalo zvonit a já jsem se sebral a běžel jsem do třídy. Ale toho kluka mě bylo fakt líto...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aal aal | 29. března 2008 v 16:22 | Reagovat

chudák mikey...

2 Klaudiqa Klaudiqa | Web | 6. června 2008 v 23:15 | Reagovat

boze chudak Mikey...a Frank tiez blb...sa ho mohol aspon zastat alebo niekoho zavolat XD

3 LuckaA LuckaA | 31. července 2008 v 0:20 | Reagovat

ZAčíná to zajímavě :)... jen mě zaráží.. to se na všech školách spí při dějáku xDD?

4 →☼fallen angel☼← →☼fallen angel☼← | Web | 27. srpna 2008 v 19:24 | Reagovat

začiná to dobře.. jinak doufám že Frank přestane okounět x) to  LuckaA: jo asi jo xD u nás taky xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama