You are my brother,but for me no

15. ledna 2008 v 14:58 | plceeek |  You are my brother,but for me no
Gerard
Jako každej všední den jsem se vracel ze školy domů..Dneska jsem se ale vracel trošku dřív..no vlastně hned po škole. A to u mě neni zvykem. "Ze školy" chodim tak kolem sedmý večer,většinou vožralej,sfetovanej,a nebo se na to teprv chystam. Ale máma mě řekla,že dneska musim přijít dřív..

"No tak sem tady" zakřičel jsem tak,aby mě máma slyšela,když jsem přišel domů. Šel jsem do obýváku,seděla tam máma a vedle ní nějakej kluk,mohl být jenom o pár let mladší než já a byl nehorázně krásnej.Skoro mi to vyrazilo dech. Byl hubenej,ale zas ne moc,měl špinavý blond vlasy a černo-bílé brejle. "K-kdo to je?" zeptal jsem se a kouknul se na mámu. "Gerarde..tohle je Mikey..tvuj brácha" Brácha? BRÁCHA?? "Ale..já přece žádnýho bráchu nemam" řekl jsem jí. "Jo..máš..běžte do pokoje Mikey ti to vysvětlí a můžete si popovídat..pro Mikeyho si pak přijede táta." řekla nám a mi jsme teda šli do pokoje.
Mikey
Táta mě jenom řekl,že se jedu podívat za svou mámou..Nic víc. Od narození jsem se s ní neviděl. Vždycky jsem si tolik přál jí poznat ale nemohl jsem..Prej to zakázal soud nebo co. Až teď se s ní můžu vidět.
Máma byla hrozně milá. Všechno mi řekla a vysvětlila. Řekla mi,že mám bráchu Gerarda,kterýmu je 19. Ještě mě o něm řekla že miluje kreslení,má nadání na zpívání a je...a je gay. I to mi řekla.
Vyprávěla mi o něm dlouho. Mě to hodně zajímalo,tak jsem poslouchal. Má prý černé,delší vlasy (ne takový jako v Heleně ale jako má ted,abyste si to dokázali představit :D),zelený oči,a je tak akorát,ani tlustej ani moc hubenej..Hmm...když si to představim..No tak Mikey je to tvuj brácha!
Pak jsem zas povídal já o sobě. A pak někdo otevřel dveře.."No tak sem tady" slyšel jsem promluvit krásnej hlas. A potom...jsem uviděl kluka,o pár let starší než já,černý delší vlasy,zelené oči...měl černý upnutý tričko s bílym nápisem,černý kalhoty,conversky..a měl namalovaný černý linky! Ah bože...je tak nádhernej..Chvíli se bavil s mámou,ale já je neposlouchal,soustředil jsem se jenom na něj.. "Tak dem?" zeptal se a mě tim "probudil".
"Jo jasně.." řekl jsem a šli jsme k němu do pokoje. Na zemi byli nějaký flašky..a...injekční stříkačky!! Omg on fetuje!!..Gee když viděl že na to koukam řekl "Toho si nevšímej..prosim..teď se o tom nechci bavit..radši mě řekni něco o tobě?" a tak krásně se usmál,že se mi podlomili kolena a já si musel sednout na postel která byla za mnou..Sedl si vedle mě a kouknul na mě. Otočil jsem na něj hlavu taky,a když jsem spatřil jeho krásný zelený oči takhle zblízka,zalapal jsem po dechu. "Mikey je všechno v pořádku?" zeptal se mě. "A-ale jo..já jenom..sem se zamyslel" zalhal jsem. To mu mam říct: "Neni,hrozně mě rajcuješ a nejrači bych tě vojel,jsem z tebe celej nadrženej.." ? no to asi ne. "T-takže..je mi 16 let a.." nadechnul jsem se a vydechnul a pak jsem pokračoval "a baví mě hrát na basskytaru. A..víš máma mě o tobě už něco řekla a taky mě řekla že...že seš gay..a já.." nenechal mě to doříct. "Jo,když tě to tak krásně všechno řekla,nezapoměla se zmínit kdy jsem naposledy s kym spal?!" řekl naštvaně. Chápal jsem ho. Myslí si asi,že ho za to budu nenávidět,nebo tak něco. No,kdyby se tohle stalo mě,taky by se mi to nelíbilo..Chtěl jsem m říct,že jsem gay taky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama