You are my brother,but for me no 3

21. ledna 2008 v 17:39 | plceeek |  You are my brother,but for me no
Gerard:
Vyšli jsme z pokoje a uviděli jsme....
....uviděli jsme....

Naší kočku jak leží přede dveřma. "Čau Vločko" (no jo,Simpsonovi 4everXD) pozdravil jsem jí. Na gauči pořád seděla máma a četla si noviny. Když nás uviděla,otočila se na nás "Mikey,pro tebe si zachvíli přijede táta.. ." Když řekla slovo "táta," viděl jsem na Mikeym pohled plnej smutku,bolesti a nenávisti. Nechápal jsem to. Otočil jsem se na něj s nechápavým pohledem..jenom zakroutil hlavou.
"Nepudem zatim ven?" zeptal se mě a podle jeho hlasu jsem poznal že doufá v to,že neřeknu ne (pro nechápavý prostě chce aby řek ano). "Jo,jasně" řekl jsem mu a šel sem si pro bundu..on si jí taky vzal a šli jsme. Vedl mě někam daleko a při tom vyprávěl,co všechno mu jeho táta dělá..prej ho mlátí..a hodně..je mi ho fakt moc líto..ale nevim co v tuhle chvíli pro něj můžu udělat..
Když už jsme byli docela dost daleko od domova,zastavil se. "Gee,táta už asi bude někde u vašeho baráku a asi teď vystupuje z auta. Já tam nemůžu jít,nebo si mě zase odvede..a..vždiť víš.." řekl mi a v jeho nádhernejch očích se objevili slzy a několik jich steklo po tváři. Obejmul jsem ho a svojí rukou jsem mu je setřel. "Ššš Mikey,to bude dobrý..neboj se..jsem s tebou.." šeptal jsem mu do ucha a hladil jsem ho po tváři kde pořád tekly nové slzy. Tisknul se ke mě a objímal mě,jako by to mělo být naposled. Bylo mi moc smutno,když jsem viděl,jak se trápí..Nechtěl jsem aby brečel,chtěl jsem aby se smál a byl šťastný.. "Mikey? Nezajdem někam do cukrárny? Něco si dáme..určitě tě to zlepší náladu,to vim z vlastní zkušenosti" napadlo mě. No,i když já většinou,když mam depku,se ožeru..Ale to jsem nechtěl řikat,Mikey přece určitě nechlastá tak jako já..a ani nechci aby chlastal. I když já bych bez tý zázračný tekutiny nevydržel skoro ani den..No to je jedno. Teď nešlo o mě,ale o Mikeyho. "T-tak jo.." odpověděl. A tak jsme šli...
Mikey:
Zeptal jsem se ho,jestli nechce jít ven. Prosíím,ať řekne,že jo! Mam totiž v plánu,že..už se nevrátim...Nebo by si mě zase táta odvedl..a to se nesmí stát.
Řekl že jo. Uff...Vzali jsme si bundy a šli jsme. Vedl jsem ho daleko a při tom jsem mu vyprávěl o tátovi..že mě mlátí... Pak jsem se zastavil. Už jsme dost daleko od domova..teda spíš Gerardovo domova. "Gee,táta už asi bude někde u vašeho baráku a asi teď vystupuje z auta. Já tam nemůžu jít,nebo si mě zase odvede..a..vždiť víš.." řekl jsem mu a několik slz mě steklo po tváři. Obejmul mě a rukou mi je setřel. Aah,má tak jemný ruce...Prosím,ať tahle chvíle neskončí.. "Ššš Mikey,to bude dobrý..neboj se..jsem s tebou.." šeptal mě do ucha a pořád mě hladil po tváři. Tisknul jsem se na něj a objímal jsem ho. Mam docela strach..z táty..ze všeho.. "Mikey? Nezajdem někam do cukrárny? Něco si dáme..určitě tě to zlepší náladu,to vim z vlastní zkušenosti" zeptal se mě. Jo,to je dobrej nápad.. "T-tak jo.." odpověděl jsem a šli jsme.
Mikeyho táta:
Dojel jsem k Jitce (Gerardovo a Mikeyho máma) domů. Akorát kvůli tomu spratkovi utrácim benzín. Už ho sem příště nepovezu,hezky si pojede trolejbusem. A nebo ho vůbec nepustim. Došel jsem ke zvonku a zazvonil sem..Otevřela Jitka. "Ahoj,víš oni teď někam šli..ven někam" No to si dělá prdel ne??!! Moc dobře věděl,že mam pro něj přijet,a von si de s tim Gerardem někam ven! To je mam teď jako jet hledat nebo co?! ...Sem si zatim mohl v klidu dočíst ty noviny...Ale až příde..ať si mě nepřeje..Já mu ještě ukážu,takhle se chovat! "Nepujdeš zatim dál?" zeptala se. "Tak jo." No jasně že pudu! Takový blbý otázky..přece tady nebudu stát a mrznout v takovej zimě kvůli tomu,že tu čekam na toho debila Mikeyho! Už mě vážně pěkně sere..Až příde..ten nebude chtít abych existoval..
Mikey:
Došli jsme do nějaký cukrárny a posadili jsme se. Něco jsme si objednali...S Geem jsme se dost spřátelili..Když se mě někdy omylem dotknul,hned se mi rozbušilo srdce..Já toho kluka asi fakt začínam milovat..Je úžasnej. Nikdy se ke mě nikdo tak krásně nechoval. Neměl jsem nikdy žádný kamarády,ve škole mě jenom mlátili. Ale to nemělo no tátu...Ne,nebudu na něj myslet. Tuhle chvíli s Geem si nehodlam kazit tim,že budu myslet na toho blbečka. "Mikey..a co teď budem dělat? Když se nemůžeš vrátit k tátovi.." zeptal se Gee. No jo? Co teď vlastně budem dělat?.. "No..tak asi půjdem zpátky domů,až bude jistý,že táta už tam nebude. A pak to řeknem mámě..Ta mě přece k němu nepošle,ne?" vypadlo ze mě. "Tak jo..ale to by bylo lepší,vrátit se až někdy zejtra dopoledne. Mezitim někde přespíme..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ksss ksss | Web | 15. května 2008 v 20:55 | Reagovat

Heh ..... pokráčko ..... Beztak pujdou k Frankovy ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama