Za všechno můžeš TY! -Návštěva

21. ledna 2008 v 15:23 | Miki |  Other stories -> Frerard
"No tak to je můj byt, nic moc, ale lepší než nic" přívítak Frank Geeho ve svém království.
"Náhodou to tu máš pěkný a ano jak si řek, lepší toto než nic...jako v mým případě" řekl s trochou sarkasmu v hlase.
"Nedáš si něco k pití nebo tak???" optal se torochu omluvně Frank.
"Ale jo klidně"
A tak Frank odcupital do kuchyně, aby přichystal Gerardovi něco dobrého na osvěžení. Gee se mezitím, nejspíš si to neuvědomil, svléknul, respektive sundal si ty roztržené kalhoty aby mu rychleji uschly a pak si je mohl zašt a taky promočenou mikinu. Tím pádem byl pouze v tričku a boxerkách. Sednul si na pohovku co byla před televizí a čekla až Frank příjde.
"Už se to nes..." V té chvíli Frankie upustil obě sklenice s pitím a němě si prohlížel Geeho. Nakonec ze sebe vysoukal "ppproč ses svlíknul?"
"No přece tu nebudu dřepět v mokru a anvíc s dírou na prdeli, ale jestli tě to nějak znepokojuje tak já se voblíknu" pronesl konverzačním tónem a přitom sledoval vytřeštěný Feeho pohled.
"Ne ne to ne to nemusíš" vyletělo z Franka poněkud rychleji, než by si přál.
"Fajn....eem, máš jehlu a nit?"
"Jo hned ti to přinesu" Frank jako by neviděl nebo byl tak omámn, si nevšimnul roztříštěného skla napodlaze a bosou noho do toho šlápnul.
"Kurva doprdeleeeeee" hulákal na lesy a po jedné skákal do koupelny. Gerard se zvednul a šel mu pomoct, protože Fee vypadal že každou chvíli upadne. Proto ho raději chytnul a pamalu mu pomohl dojít do koupelny kde ho usadil na vanu.
Fee
Co to mělo znamenat? On se mi svlíkne v obýváku jako by se nechumelilo. No ale Franku vždyť ono nechumelí. Ale to je jendo prostě, on mě snad chce svít nebo co??? To se mu ale nepovede, sem uplně normální tak co. Jo? Si normální? Tak proč tě tolik rozrušilo, nebo snad vzrušilo to, jak tam byl jen tak v těch boxerkách a triku? Ne mě to jeno vylekalo nic víc...musim si na něj dát bacha. Prosimtě uklidni se, on ti nechce nic uděla, dťje taky normální, to spíš ty si z něj hotovej. To jak tě chytnul a šel ti pomoct to nezapřeš....
Ano Frank opět sváděl vnitřní souboj a nedařilo se mu ho viřešit.
Gee
Nevim co mě to napdlo jen tak se svlíknout, ale mě v tom vážně byla větší zima, jak to bylo mokrý. Jeho to ale asi vyvedlo z míry, že by....Ne ne Gerarde na to zapomeň tebe by taky vyvedlo z míry kdyby se ti nějakej chlap slíknul doma v obýváku....Chudák byl z toho tak rozrušenej, že ty slkenice upustil a pak do toho ještě šlápnul....O bylo to zvláštní, když sem se ho dotk abych mu pomohl, zdál o se mi že se dokonce nepatrně otřás...Né zimou, ale...Ne na to nemysli on je uplně normální, na rozdíl od tebe Gerarde.....Možná....
I v Geeho hlavě se honila spousta myšlenek a úvah, ale rychle j ezahnal, protže mu to musel ošetřit. "Franku, kde máš lékárničku?"
"Dole v šupliku by měly bejt obvazy a nějaká dezinfekce"
Gerard se prohrabal zásuvkou a našel co potřeboval.
"Ukaš nohu" vyhrknul na mírně vylekaného Franka.
"Co? Proč? Ne to je dobrý já si to udělám sám" a už se natahoval po obvazech.
"Ne, určitě bys to udělal špatně. Já ti to obvážu rád" řekl Gerard a torchu se zarazil nad tím co řekl. Frankieho to nejspíš vyvedlo toruchu z míry a zčervenal. Slušelo mu to, pomyslel si Gee a rázem si za to hned v duchu nafackoval.
" Um tak dobře" nakonec souhlasil a položil mu svou zraněnou nohu do klína.
Gerard mu vyhrnul nohavici a jemně mu rány na chodidle očistil dezinfekcí. Pak vzal obvazy a nejjemněji jak uměl, mu rány obvázal.
"Děkuju Gee" bože, já mu řekl Gee, co on si pomyslí. Zarazil se Frank nad svou myšlenkou.
Geemu se to moc líbilo, nikdo jiný mu tak neřekl, proto jen bezděky pohladil Franka po zraněné noze a odpověděl mu, " není zač Frankie. Já to udělal rád...vážně"
Tentokrát tím kdo se červenal nebyl Frank ale Gerard. Frank si toho všimnul a ani nevěděl co dělá, se naklonil blíž a dal mu něžný polibek na tvář.
To Geeho probudilo z letargie a nepřirozeně rychle se postavil.
" Pomiň Gee, promiň....nevim co to do mě vjelo, já já nechtěl...já nemysli si o mě nic špatnýho" koktal ze sebe omluvy a sledoval při tom podlahu.
" Nemusíš se omlouvat já si o tobě nic nemyslim, to spíš ty by sis měl myslet.....protže se mi to líbillo" pověděl Gee kachlíkové podleze a červenal se jak rajče.
Frank udiveně vzhlédnul na Gerarda, který seděl vedle něho na vaně a díval se mu přímo do očí. Oba se beze slov k sobě přiblížili a............
Začali se něžně líbat. Frank se pomalu sesunul do vany a Gerard na něj. Ničemu jinemu se nevěnovali než líbání, zatím.
Polibky se začli stávat naléhavější a vášnivější, Frankovi ruce jezdili Gerardovi po zádech a ty jeho, zase pod trikem na Feeho břiše. Frank stáhnul Geemu triko a ten udělal to samé a hend v zápětí se jal rozepínání pásku u Feeho kalhot. Líbal ho na břiše, potom se mu přesunul k bradavkám a jemě je ocucával(XD). Frankie mu vjížděl do vlasů a při tom zrychleně dýchal a vzdychal. Gerard sjel ještě níž, na břicho, jel jazykem po vlaštovkách a konečně se dostal ke kýženému cíli(XD).
Jemě mu ho začal oblizovat( to píšu jak dyby byl nějakej pesXD) a Fee už už se udělat. Gee mu ho vzal do pusy a začal ho ( vy víte coXD), skoro okamžitě ucítil horkou tekutinu v ústech, rychle ji spolknul a znovu se vrátil k Feeho ústům.
Frankie, když to rozdýchal, chtěl to Geemu vrátit, vylezli proto z vany a jali se trochu pohodlnější pozice na zemi.
Asi po pěti minutách ocucávání se, si zadívali do očí a oběma bylo jasné, co ten druhý chce. Gee si proto Franka pomalu otočil na břicho a..........
Gerard otevřel oči, ležel nahý vedle Franka, taktéž nahého, na podlaze koupelny. Velice rychle se mu vybavily vzpomínky na to co se odehrálo předtím než usnul.
Vstal a jak nejtišeji dovedl, si došel konečně pro tu jehlu a nit, aby si ty kalhoty mohl zašít. Mezi tím se samzřejmě aspoň trochu oblékl.
Šil jak nejrychleji dovedl, skoro jak šicí stroj, nehleděl na to že si jednou prošil prst a dvakrát pořádně zabodl jehlu pod nehet, šil jak smyslů zbavéný(XD).
Stihnul to asi za čtvrt hodiny,svůj výtvor si prohlížel s pozdvyženým obočím. Pak si je nakonec rychle natáhl. A hledal tužku a papír.
Po deseti minutách ve vší tichosti prochrabáváním se ve všech možných i nemožných míste kde by se papír a tužka mohli skrývat, je objevil v ledničce(XD).
Napsal Frankiemu dopis.
Milý Frankie,
musím odejít, to co sme udělali nebyla dobrá věc, né že by se mi to nelíbilo, ba naopak a to je právě ten důvod proč odcházím. Musíš to pochopit, pro mě je to težší než si myslíš, prožil sem spoustu věcí, které mě poznamenaly a já na ně nemohu zapomenout. Odpust mi to.....
A doufám, že se mě nebudeš snažit vyhledat, nepovedlo by se ti to.
Zapomeň na mě, jako kdyby se to nikdy nestalo...žij štastný život, najdi si holku měj s ní děti a todle vymaž ze svý paměti, protože vím, že ty si normální a tohle byl pro tebe jen úlet.....
Do tý doby co budu moct, tak já nezapomenu............myslím že tě miluju..........
Sbohem
Gerard
Po tvářích se mu řinuly slzy, stíral si je, ale stejně některé dopadly až na papír, rychle ho složil a dal na stůl, potom vyšel z bytu a zamířl na most, co vedl za městem.Most byl už dávno v neprovozu a proto měl jistotu, že ho tam nikdo nenajde.
Když došel až do půlky mostu, sednul si na chodník a opřel se o zábradlí, zapálil si cigaretu a ponořil se do myšlenek a vzpomínek.
Gerard
Proč zrovna já?? Už vím jak to semnou je a s tím už sem se nejspíš smířil, ale proč tím vždycky musím někomu ublížit, proč??? Natrefím na Franka, úžasnej kluk, byl by to super kamarád, ale já zase takle poseru a vyspím se s ním...........No tak Gerarde, připust si to líbí se ti to no a uvědom si že jemu taky, kdyby ne, nedělal by to, uvědom si to....Co?? hovno, on je na to moc hodnej než aby odporoval, vím to, on je normální na rozdíl odemě....Ty ses mu ale koukal do očí a tam si to viděl, toužil po tobě a ty si mu vyhověl............
" Néééé už dost!!!!!!!! Nikdy..." rozkřičel se na prázdnou silnici.
Típnul cigáro, přelezl zábradlí a sledoval řeku plynoucí pod ním. V myšlenkách se vrátil k Frankiemu a k tomu co asi děla, pak zavřel oči " Miluju tě Frankie" řekl a...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama