Za všechno můžeš TY! -Rodiče nejsou doma

21. ledna 2008 v 15:19 | Miki |  Other stories -> Frerard
Gerard měl přítelkyni, se kterou chodil už delší dobu, Lili se jmenovala. Moc dobře jim to spolu ze začátku klapalo , ale později..........
Mikey, Geeho bratr, svého bráchu tajně miloval, věděl ale, že Gee není takové prase jako on, aby byl nakluky, natož na svého mladšího bratra, že takový jako on není, že by nikdy nespáchal incest...........a nebo snad jo???
Gerard byl doma se svým braškou Mikeym, dívali se na televizi. Za chvíli zazvonil telefon " já to vemu" řekl Gee.
šel tedy k telefon a zvedl sluchátko " haloo?"
z telefonu se ozval Liliin hlas " jé ahoj to si ty Gee?"
"ano, copak Lili?"
" musim na pár dní odjet, promiň, že ti to řikám až teď, ale já sem se to dozvěděla před pěti minutama"
"hmm, fajn, takže dneska nepřídeš??" optal se Gee.
" ne bohužel ne......"řekla trochu smutně Lili.
" a kam vlastně jedeš?"
" na výlet s mámou" řekla opět smutně Lili
" a to si ji nemohla něco říct????"
"vždyť ji znáš, jak si něco umane nemá člověk šanci"
"tak fajn" řekl trochu sklesle Gee " ale vrať se brzo a vzpomínej na mě" a ještě Lili do telefonu poslal pusu.
"pa" rozloučila se Lili a oba zavěsili.
Gerard šel zpátky do pokoje za Mikeym.
Mikey se optal " kdo to by?"
"ale Lili" zabručel nevrle Gee
"a co tak smutně??? nepříde snad dneska???" dloubnul si trochu Mikey
Gee mu na to jen nasraně odvětil " odjíždí...."
"vážně???? no vidiš a rodiče taky" a když toto Mikey řekl, uvědomil si, že vlastně bude celý týden sám se svým bratrem a že ani Lili nebude v Geeho společnosti.
Gee jenom " co?? jak to???"
" to máš tak krátkou paměť?? vždyť to včera máma řikala" řekl na to trochu nechápavě Mikey
"takže to tu budeme celej tejden sami???"
"přesně tak Gerarde" a při tom se Mikey nepatrně pousmál
Gee vstal a šel tedy do pokoje, který obýval se svým bratrem na půl a začal něco kreslit. Přitom myslel na Lili a na to, že ji delší dobu neuvidí. Takle to trvalo asi hodinu, než vstal a šel za svým bratrem do pokoje. Ten mezitím při koukání na televizi usnul...
Gerard proto jenom "ehm ehm"
"co co je???" probudil se Mikey
"du spát" řekl poněkud rozladěným hlasem Gee
" jo??? tak to já taky, stejně je nuda tak co" a rychle vstal z pohovky a šel za Gerardem, který už vcházel do koupelny, aby provedl hygienu....Umyl se a vyšel z koupelny, tam už čekal Mikey, aby se taky mohlu umýt...(vždycky to tak bylo, že měl Gee jako ten starší přednostXD).
Gee si sváho bratra moc nevšímal a zamířil přímo do postele, lehnul si a zhasnul. Za chvíli se objevil i Mikey, který vešel do pokoje a zakopl o židli, která mu stával v cestě a se slovy " kerej kokot zhasnul?" si rozsvítil.
"ten kokot asi budu já hele" řekl Gee a trochu se uchechtl " a vůbec zhasni já chci spát"
"fajn no" řek Mikey a zhasnul. Gee už ležel a Mikey šel k posteli a před ní se zastavi, pro sebe si přemítal ´teď nebo nikdy´. Přistoupil proto blíž ke svému bratrovi, který už usínal, trochu se nad něho naklonil a políbil ho. Gee se ihnd vymrštil a praštil se do hlavy o postel nad ním a pronesl do ticha " Mikey???"
Mikey jenom " promiň, ale už se to nedalo vydržet"
Gee jenom vytřeštěně zíral a lapal po dechu, když v tom si uvědomil, že se mu to docela líbilo. Vstal z postele a jen opatrně obešel Mikeyho. Rozsvítil, aby na něho líp viděl a podíval se na něj se zvednutým obočím.
"jo teď už to víš" promluvil znovu Mikey
Gee se stále nemohl zbavit toho pocitu, že se mu to líbilo a že by chtěl svýho bráchu políbit. Zadívali se si navzájem do očí a přistoupili bezeslova k sobě, tak že se málen dotýkali. Mikeymu začalo trochu prudčeji bít srdce a zrychlil se mu dech. Gee si toho všimnul a přestal v hlavě přemýšlet o tom jestli je to správné nebo ne a něžně svého bratra políbil. Začali se oba líbat a obímat. Gerard zajel Mikeymu pod triko a ošahával ho, Mikey ho při tom líbal na ucho krk a zase spátky na pusu. Gee svému bratrovi pomalu stáhnul triko. Mikey nezůstával pozadu a taky Geemu sundal tričko. Za doprovodu polibků a něžných dotiků se položili na postel. Gee Mikeyho dráždil tím, že ho líbal na vnitřek stehen a na břiše a potom mu zajel pod trenky a při tom vážnivě Mikeyho políbil. Mikey Geeho hladil po zádech až na zadek a při tom si užíval geeho ruku ve svých trenkách až se mu z toho postavil. Gee to samozřejmě ucítil a proto svému bratrovi stáhnul trenky uplně a začal ho znovu dráždit a jen mu dával něžné polibky všude okolo, jen né na tom místě, kde by si Mikey přál.
"no tak Gee už mě netrap" zasténal Mikey
Geeho vyslyšel, ale než mu ho vzal do pusy, zarazil se.
"co je" vydechl poněkud nedočkavě Mikey
"ne, promiň, ale já nemůžu"
"proč??????"
"už z několika důvodů. Mám Lili a mám li rád( jak si zatím myslel) a navíc, ty si můj bratr a to by byl incest!" řekl jednoznačne Gee. Sebral se oblíknul si triko a šel do pokoje " dneska budu spát na gauči....rači...dobrou noc Mikey"
"ale" vydechl Mikey a veškeré vzrušení pominulo. Zalezl proto do své postele a přemýšlel, kde uděl chybu, jestli nějakou udělal.
Gerard si lehnul na gauč a koukal do tmy, taky přemýšlel, taky o tom co se stalo a věděl, že to nebylo správné, jak vůči Lili, tak kvůli tomu že sou příbuzní. Děsila ho jen ta myšlenka, že se mu to opravdu líbilo a bál se, že se jednou neudrží......... Za dlouhou dobu usnul.
Dost brzy ráno se Gee probudil, došel si do koupelny a pak si šel dát kafe a cigaretu. Měl pořád zvláštní pocit a chtěl vypadnout z toho baráku, proto když dopil kafe, se sebral a šel ven....Šel na své oblíbené místo, kam si vždycky chodil pročistit hlavu, a to na hřbitov. Posadil se za jeden náhrobek a snažil se myslet na něco jiného, než na to, co se odehrálo večer minulého dne......
Mezi tím se probudil Mikey, taky si došel do koupelny a potom si taky dal kafe. Myslel si, že Gee ještě spí a proto rači ani do pokoje nešel. Asi hodinu seděl v kuchyni, když mu to nedalo a šel se konečně do toho pokoje podívat, tam ho čekalo překvapení, Gerard nikde, proto jen hlesl " Gee?" a nic se mu neozvalo. Dostal trochu strach co je s jeho bráškou, ale pak si řekl, že Gee je velkej kluk a že asi někam šel.
Gee na hřbitově strávil asi tři hodiny, tím že civěl na hřbitovní zeď, než tedy vstal a šel se projít. Jeho procházka nebyla dlouhá, došel k blízkému opuštěnému dětskému hřišti a tam si sednul na kolotoč.......Už ani na nic nemyslel, jenom zíral do země...........
Mikey mezi tím měl o Geeho už dost velký strach a proto se rozhodl, že mu rači zavolá. Když mu zavolal Geeho mobil zvonil u nich doma, neměl ho s sebou......Mikey si řekl že počká ještě hodinu a když mu brácha nepříde, vydá se ho hledat......
Začalo pršet, Gerard si toho zprvu nevšimnul, ale když byl promočený až na kůži uvědomil si, že prší. Byla mu děsná zima a proto mu nezbylo nic jiného než jít domů.......Nešlo se mu dobře bál se co se stane až dorazí.........
Mikey si řekl ´a dost du ho najít´ a když si bral bundu, Gerard odemkl dveře a vešel dovnitř.
"Ooo Gerarde, já se o tebe tak bál, kde si byl" zaúpěl Mikey div že mu nevrhkly slzy do očí a svého bratra objal
"Byl sem se venku projít" řekl Gee a vymanil se z bratrova sevření
"Proboha Gee, jak to vypadáš, vždyť seš celej promočenej. Rychle si to svlíkni jinak nastydneš."
"No když dovolíš a pustíš mě, tak bych se třeba došel převlíknout" opáčil trochu nevrle Gee, tím se snažil, aby se nestalo to co mynulý den.
"jo promiň jasně"
Gerard, šel do svého pokoje, tam si vzal suché oblečení a potom zamířil do koupelny, kde si svléknul to mokré a při tom si začal napouštět vanu. Připravil si horkou lázeň na odreagování. Ponořil se do vody a sledoval palce svých nohou.
Mikey mezi tím rozpačitě pobíhal po pokoji a sám ani nevěděl co chce. Pak se zastavil a bezděky zamířil do koupelny. Gerard se vyděsil a zařval na Mikeyho "kurva co chceš?"
"ježiš promiň já si to neuvědomil, že tu si" omlouval se Mikey a při tom mu jeho pohled spadnul tam, kam by neměl.
Gee si toho hned všimnul a proto na Mikeyho vyštěknul "di ven né, dělej"
Mikey ho neposlouchal, pomalu zamířil k Gerardovi, který už byl z vany venku a omotával si právě kolem boků ručník. Gee znejistil a pohlédl svému bratrovi do očí, rozbušilo se mu srdce a v hlavě se mu odehrával souboj toho co je správné a toho co on doopravdy chce....
Jeho chtíč zvítězil nad rozumem a vášnivě se vrhnul po Mikeym. Ten byl v sedmém nebi, vášnivě líbal svého bratra. Gerard mu svléknul tričko a hned se taky chopil rozepínání pásku, při čemž Mikey Geemu jednoduše rozvázal ručník. Gerarda lákalo jen jedno místo na Mikeyho těle, proto mu zajel pod trenky, Mikeyho to strašlivě vzrušilo a postavil se mu. Pořád se líbali a ani si toho nevšimli a oba leželi nazemi koupelny. Gee se od Mikeyho úst přemístil o něco níž a to na břicho, začal ho opět dráždit. Mikey sténal a zatínal prsty do Geeho zad. Gerard se rozhodl, že skoncuje s Mikeyho utrpením a............
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama