Za všechno můžeš TY! -Zvrat

21. ledna 2008 v 15:22 | Miki |  Other stories -> Frerard
Gee se probudil jako první, podíval se vedle sebe, tam v nepohodlné pozici ležel jeho mladší bratr, byl uplně nahý a dost tvrdě spal. Gee to proto rychle využil, měl už uplně jasno co udělá.
Gerard
Musim musim to udělat, mám ho moc rád......mám ho rád jako bratra, ale nejen to a to mě děsí proto bude lepší když to udělám, on to pochopí....napíšu mu dopis......................
Gee chtěl odejít z domova, aby nemusel být deně vystavován pokušení. Vytrhl papír ze svého skicáku, vzal pero (samo že to na psaníXD) a pustil se do psaní dopisu na rozloučenou....
Milý Mikey,
Mám tě moc rád jako bratra, jako kamaráda, jako...milence a proto to musím udělat.
Odcházím, nadobro.....Je to pro mě nesmírně těžké, ale né tak těžké jako by bylo žít vedle tebe a nesmět udělat to po čem mé srdce touží. Věř mi Mikey, nedopadlo by to dobře, proto raději sbohem a dobrou noc (omg už začínám magořitXD)........Mámě a tátovi pověz co chceš, třeba to, že sem se zbláznil do nějaký holky a utek sem sní a nebo, nebo to že sem se stal feťákem(hmm, nebylo by to poprvýXD)...nebo, nebo..já nevim prostě cokoliv!
A Lili?? tý řekni..já nevim, třeba nic...mě je to jedno....nic už nevím, vím jen to že musim vypadnout...........................
prostě sbohem Mikey....Mám tě rád
Gerard
Gee složil dopis, napsal na něho velký vykřičník a dal ho pod popelník, co ležel na stole. Ještě jednou se otočil po svém spícím bratrovi a pomyslel si, že je to vlastně ještě dítě a málem mu vhrkla slza do oka. Rychle ji zamáčkl a tiše vyšel ven z domu. Postavil se před něj, aby si ho mohl naposled pořádně prohlédnout a pak se rychle otočil a svyžným krokem zamířil na hřbitov. Nevěděl proč tam jde, bylo to asi jediné místo po rodném domově, kde se cítil dobře. Začal přemýšlet (znova to je na Gerarda nějak podezřelýXD).
Gerard
Tak a utekl sem z domova.....Co teď??? Kam mám jít??? Kde budu spát???? Na ulici?? To těško eště mě někdo přefikne......... Gerarde vschopse dyť seš přece chlap(XD)...Jo chlap, co je na mladšího brášku!!! A vůbec dost Gerarde přestaň se tu sám se sebou hádat jak malá ufňukaná holka a kanečně něco vymysli!!!!!
Takhle si Gerad sám nad sebou uvažoval a k ničemu kloudnému nepřišel. Začal vspomínat co asi děla Mikey....
Mezi tím doma
Mikey se probudil a čekal, že spatří svého staršího bratra, ale realita byla tvrdá, Mikey uviděl jen dopis pod popelníkem a začínalo mu dotejkat co se asi stalo. Bál se, moc se bál co se dočte v dopise, tušil to, ale nechtěl si to potvrdit. Přece jen ale vstáhnul roztřesenou ruku po dopise a vytáhnul jej. Dopis rozložil a začal si ho pro sebe číst, přečetl ho asi pětkrát a pak mu vhrkly slzy do očí. Rozplakal se jako malej harant, nevěděl co má dělat, ale nechtěl zůstat doma, chtěl tomu utéct.
A zrovna, když bral za kliku, se dveře rozlétly a v nich stála dosti nasraná paní Wayová a neméně nasraný pan Way.
"Kam deš" vyštěkla na svého syna paní Wayová.
"V-ven"
"Nikam nejdeš.....aaaaa vůbec, kde je tvůj bratr" rozhulákala se a pan Way se za ní jen krčil.
"No právě" vykoktl Mikey a začínal mít na krajíčku.
"Co??? no právě" vykřikla znovu a sršely jí z očí blesky.
"V-víš m-mami on....."nestačil doříct Mikey.
"No tak se k sakru vyžvejkni" hulákala na celé kolo.
"Tak mě nech" nasral se trochu Mikey " a já ti to třeba povim"
"No tak čekám" řekla s trochou ironie v hlase a při tom si podupávala nohou.
"O-odeš......no...prostě utekl z domova" řekl rostřeseným hlasem Mikey a podíval se na matku "a mami, proč ste přijeli už dnes, když ste tam měli být týden?" stačil se ještě optat než jeho matka vybuchla v chysterickém hněvu.
"Mikey, teď není nejlepší čas se ptát" povzdechl si Mikeyho otec a on poznal, že to mít opravdu cenu nebude a že se snažit uklidnit matku, která byla nasraná od začátku a tohle jí dodělalo nebude mít valnou cenu také.
Když se paní Wayová trochu uklidnila začala se vyptávat.
"A proč?? Proč odešel???"
"Víš no mami, on se zamiloval do jedný holky a utekl s ní" zkusil zalhat, jak mu Gerard v dopise radil.
"Mikey!" změřila si ho přísným pohledem "si můj syn a mám tě a tvého bratra přečtěné a navíc Mikey, ty vůbec neumíš lhát, TAK MI SAKRA ŘEKNI PRAVDU!!!!" poslední slova doslova zaječela.
"Ne m-mami to, to....no to prostě nejde"
"Pověz mi to, víš, že v tebe já vkládám vždycky větčí důvěru" a bylo to opravdu tak, paní Wayová vžy více věřila svému mladšímu synu.
"Dobře" hlesl Mikey a podal jí dopis od Gerarda.
Paní Wayová pročítala dopis s otevřenými ústy, potom ho podala svému manželovi, ktérý se div nepolil čajem co pil, a odešla do koupelny, kde si polila hlavu studenou vodou. Pak se vrátila a bez výrazu zírala do zdi. Po chvilce promluvila.
"Co-ti-ten-parchant-provedl.......... ON NENÍ MŮJ SYN!" znovu se rozkřičela.
"A-ale m-mami on to udělal, protže já jsem to taky chtěl" zastával se svého bratra.
"Mikey, když mi slíbíš, že se sním nebudeš snažit setkat a navázat kontakt, dokážu ti odpustit, jestli ale NE, tak tě nechám zavřít za incest......Vyber si" rozhodla nekompromisně jejich matka.
Mikey přemýšlel, moc přemýšlel, ale neměl navybranou, nevěděl kde Gee je, nevěděl nic ani to jestli ho doopravdy miluje, prot jen kývnul na souhlas.
"Dobrá" promluvila znovu "a odedneška máme jen jednoho syna"
"Ale..." namýtnul její muž, který měl oba syny moc rád. Paní Wayová ho sjela ostrým pohledem a on raději zmlknul.
Mikey se odšoural, teď už do svého pokoje a rozbrečel se...........
Gerard
Proč? Proč zrovna já musim bejt takovej vyvrhel, takovej debil, co šuká svýho bráchu.........Já se nenávidim kurva jak já se nenávidim.......
Gerard na sebe sesílal samé nadávky a výčitky. Neměl kam jít, proto si sednul na jednu z ještě nezničených laviček a sklonil hlavu do dlaní. Nevěděl jak tam byl dlouho.
Začalo se stmívat a poprchávat, byl totiž podzim. Když se hustě rozpšelo, sebral se a pomalým šouravým krokem se vydal najít si nějaký přístřešek. Kvůli dešti se udělala ještě větší tma a přes dopady kapek nebylo nic slyšet.
Zaslechl něčí utíkajíci kroky ve chvíli, kdy už ho ona osoba porazila na zem, ten někdo si ho zřejmě nevšimnul. Gerard se rozplácnul do bláta a ta osoba spadla přímo na něj. Osoba nad ním se zmateně zvedla a otočila se k Geemu. Byl to chlapec, jistě byl i mladší než Gerard, pomyslel si. Vypadal zmateně a trochu vystrašeně. Gerard ještě lžel na zemi a proto mu chlapec rychle podal ruku.
"S-seš v pořádku???" optal se kluk nejistě a při tom trochu zčervenal. Gee si toho samozřejmě všimnl a nemohl si také nevšimnout toho, jak byl ten kluk pěknej.
"Jo je to v pohodě, jen trochu bláta. Co ty??" odpověděl Gerard a při tom si hocha prohlížel.
"Jo taky dobrý. Jo a promiň ani sem se ti ještě neomluvil" a znovu zčervenal.
"To je dobrý čoveče.....Sem Gerard a ty??".
"Frank......" tak teda Frank, pomyslel si Gee. Frank si Gerarda ostýchavě prohlédl a potom se rozhodl, že mu to poví.
" Gerarde víš, promiň že to říkám, ale no asi sis toho nevšimnul, ale máš roztržený kalhoty" a ukázal na Geeho prdel.
Gerard trochu zrudnul " bože to je zase den.....OMG... teď ještě todle du se zakopat" řeknul spíš pro sebe, ale Frank to celé slyšel.
"Co se ti stalo, vypadáš no nešťastně"
"Ale to je dobrý, teď pudu a...........no vlastně nevim, ale to je jedno...jo vim pudu z tohodle deště" ale kam by měl jít to opravdu netušil.
"Gerarde?" zvedl jedno obočí Frank, jako že tušil že není něco v pořádku.
" Ne to je jedno Franku" povzdechl si Gerard, vždyť ho ani neznal tak proč by ho tím zatěžoval.
Gerard
ten kluk je děsně hodnej, milej, heskej, sexy......KURVA už zase okukuju kluka.....Co mu mám ale říct? On se na odchodu nemá a asi tuší že se mi něco stalo ooo proč mě to muselo potkat a navíc ta díra na prdeli a a ni nemám jiný kalhoty co teď?? Prostit ho aby mi nějaký pučil to nemůžu tak co mám sakra dělat???......je sympatickej a vypadá plaše...Ne Gerarde přestaň s těma představama.
Frank
Gerard?? Hmm vypadá pěkně, k sakru proč mi tedle kluk příde tak sympatisky a proč se mi div nepodlomila kolena když sem mu podával ruku. Žeby??? Ne to určitě ne........Ten Gerard ale vypadá že se mu něco stalo, žeby s rodinou???? Příde mi že nechce domů...nebo snad nemůže??? A ještě kvůli mně má díru na kalhotech......
"Gerarde..........ummm, no jak bych to řek, no na pivo tě pozvat nemůžu, myslím kvůli těm kalhotám tak......Nechceš doprovodit domů??" Frank oklikou narazil na to naco se chtěl optat a to jestli má kam jít.
" Ne to je dobrý Franku já no víš.....já nemam kam jít....." kápnul božskou Gerard.
"A nechceš kemě" vyletělo Frankovi obrovskou rychlostí, až ho to samotného zaskočilo.
Frank
O můj Bože já ho pozval domů, snad si nebude myslet že sem úchyl, že po něm jedu, když to není pravda.....nebo?
Gerard
Co mám sakra říct?? Jo děsně rád bych šel aspoň bych byl v such a s vážně sympatiským klukem....Bože sem to ale prase.....Když řeknu ano bude si myslet že sem úchyl a mám postraní, úmysly, i když je doopravdy nemám......a nebo???
"Tak jo, na chvíli abych se usušil a pučíš mi jehlu a nit a já si to zašiju" nakonec Gee souhlasil.
"Fajn" razzářil se Frank, až to Gerarda zaskočilo....že by?? pomyslel si.
Cesta jim netrvala nijak dlouho a při chůzi oba mlčeli, oba totiž přemýšleli a uvažovali. Když došli k vchodovým dveřím od vysokého paneláku, Frank vytáhl klíče a chtěl otevřít, trvalo mu to snad minutu než se do zámku roztřesenou rukou trefil.
Frank
Kurva proč já se do toho nemůžu trefit? To na mě má jeden uplně normální kluk takovej vliv? Asi sem přepracovanej, nebo nevim.....Ne to je blbost....Proč mě tolik vyvádí z míry to, že mě pozoruje. Proč mě pozoruje? Kurva Franku spamatuj se, každej by tě pozoroval když ti trvalo věšnost než si odemknul. Ale teď sleduje moji prdel...Uklidni se nic nesleduje, to si jenom namlouváš...Proč si to teda ale namlouvám??
Frank se potýkal s touhle hromadou otázek, ale pak se vzpamatoval a naznačil Geemu aby vešel do baráku a dál pokračoval po schodech. Gee se tedy rozešel nahoru a zaním pospíchal i Frankie.
Gee
O to tu nemaj ani výtah?? No to je jedno. Zajímalo by mě proč se do toho zámku nemoh trefit, to je ze mě tak vyklepanej? Ale co si to namlouváš Gerarde asi mu je zima nebo tak něco. Jo ale tak proč teď cejtim jeho pohled na svý prdeli??? Prosimtě uklidni se, kam by se asi tak měl koukat, no, když deš před nim.....
"Je to eště vysoko Franku?"
Frankie nereagoval, pouze zasněně sledoval vlnící se Geeho zadek co měl přímo před sebou.
"Hej no tak Franku bude to eště hodně vysoko?" optal se znovu Gee a tentokrát hlasitěji. Otočil se a Frank ve své setrvačnosti do něho vrazil.
"Ježiši promiň...já já sem to no přemejšlel a nějak sem tě neslyšel" začal se rychle omlouvat
Fee
Bože to je trapas proč já tu jeho prdel tak sledoval, že sem ho ani nevnímal. Omg co si tet o mě pomyslí??? Franku, bude si o tobě myslet to že si buzna a sleduješ mu prdel.
" Ne to teda nejsem" odpověděl sám sobě.
"Co?? já se tě ale ptal na to jestli je to eště vysoko" řekl trochu zaskočeně Gee.
"ježiš promiň teď si budeš myslet že sem psychpat co si mluví sám pro sebe, ale neboj to já nejsem a ne už sme tady" rychle se to ještě snažil Fee urovnat
"Ne já si o tobě rači nic myslet nebudu" řekl se smíchem Gerard a nechal Feeho aby odemknul. Tomu se ale znovu klepaly ruce a když už to Gee nevydržel a šáhnul mu na ruku bay se uklidnil a pomohl mu odemknout se mu málem podlomila kolena.(uklidnění jak nohaXD)
Gee
Tak nejen že mi sledu je prdel a vůbec mě nevnímá, on se znovu netrefil do toho zámku. Když sem ho vzal za ruku abych mu pomohl málem se mu podlomila kolena, zvláštní...Ale no tak Gerarde nebraň se tomu ty si z toho byl taky celej hotovej když ses ho dotknul, neřikej že si na ten zvláštní pocit nepamatuješ. Kurva žádnej pocit sem neměl, nejsem buzna, nebo nějaká třinácka, aby mě rozhodil jeden dotek na jeho krásnou hebkou...doprdel co to zase žvanim. Gerarde uklidni se si tu proto abys uschnul...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama