Crazy,crazy nights

1. února 2008 v 17:30 | plceeek |  Crazy,crazy nights
Gerard:
"These are crazy, crazy, crazy, crazy nights!" křičel Paul do mikrofonu a Ace válel na kytaru. A Gene s tim jeho jazykem <3 Jo,konečně se mi splnil sen,jsem na koncertě Kiss (mě se tenhle sen asi nikdy nesplní :,( ). Tohle JE největší sen mýho života..vidět Kiss naživo..Miluju je! A muj mladší bráška..ten je miluje samo taky! :P Stojí,no teda on moc nestojí,tady vedle mě a v očích má slzy štěstí,zpívá s nima každý slovo a mává rukou nad hlavou. Ostatně,já taky. Pro nás oba je to nejlepší den. Jo,táta s mámou tu taky někde jsou. No,celá naše rodina poslouchá Kiss už od dětství (že by mě to nejakou rodinu připomínalo? xD),třeba já už od 7 let,brácha asi od 9 a rodiče nevim.

---Za hodinu---
Koncert skončil. Byl to ten nejlepší a nejúžasnější koncert,na kterej sem kdy šel,a to byl dokonce lepší než Iron Maiden a to už je co říct. Teď je autogramiáda. No,musim říct,fronta docela slušná. A to dokonce delší než v Olympii a to už je taky co říct :D Ale podpisy mam,brácha taky,a dokonce máme i fotku! :) S Mikeym jsme vyšli před halu a já jsem byl tak šťastnej,že jsem ho radostí obejmul. A Mikey byl tak šťastnej,že mě radostí obejmul a dal mě pusu. Kolem šel zrovna nějakej kluk,byla tma a tak jsem mu neviděl do obličeje,ale jeho pobavenýho úšklebku když se na nás kouknul jsem si nemohl nevšimnout. Šel dál a stoupnul si pod lampu asi 3 metry od nás a zapálil si. Lampa na něj posvítila,nejdřív jsem viděl jenom dokonalej zadek obtaženej v úzkejch džínách,protože byl otočenej zády. Pak se ale otočil čelem ke mě a mě se pootevřela ústa a rozšířili zorničky. Takhle dokonalou tvář jsem v žívotě neviděl. Mikey když mě viděl se potichu zasmál a strčil do mě. Nevadilo mu,že jsem gay. Vědel to už dlouho. To strčení mě trošku probralo a já jsem pusu zase zavřel. Ten kluk se na mě usmál. Tak nádherně se usmál! Měl dokonalý rty,krásnější neznám..Ale tyhle rty já vlastně JEŠTĚ neznám. Mělo by se to napravit. Mam strašnou chuť k němu přijít,obejmout ho,přimáčknout se na něj a dlouze ho políbit.... jéé,on má stejný tričko s Kiss jako já! :) "Gerarde? Půjdem už?" zeptal se mě Mikey. Néé! "Já ještě nechci jít pryč!..Nejdřív chci zjistit něco o tom klukovi.." JEŽIŠI!!! Já to řekl nahlas! Tak to je trapas. "Cože?" řekl Mikey a koukal na mě jako kdybych spadl z nebe (já vim řiká se z višně nebo ze stromu ale to je přece normální když někdo spadne ze stromu ne? ale když spadne z nebe to už tak normální neni). Ten kluk teda nekoukal o moc líp. "Ježiš..já..nechtěl jsem to říct nahlas..eh..já už teda a-asi pudu" vykoktal jsem a radši sem šel. Mikey tam zůstal stát,ale to mě v tej chvíli bylo úplně jedno.
Mikey:
"Já ještě nechci jít pryč!..Nejdřív chci zjistit něco o tom klukovi.." řekl Gee. "Cože?" Ty jo,von to řekl nahlas. No,to asi nechtěl. Hm,to se holt stává..ale musim říct že je to Gerardovi určitě dost trapný a tomu klukovi asi taky. Docela divně na něj koukal,já trošku taky. Gee něco vykoktal a odešel. Zůstal jsem tam stát. Chvíli jsem se koukal za Geem a pak jsem se otočil na toho kluka. Taky se na mě otočil a zasmál se. Taky jsem se tomu musel zasmát,přišlo mi to fakt vtipný. "Brácha to asi nahlas říct nechtěl" "No,to ne no. A co by chtěl o mě zjišťovat?" Ups,co mu na to říct. Nemůžu mu přece odpovědět "Co by si dělal ty kdyby se ti strašně líbila nějaká holka?" ! to by se určitě leknul,já bych z toho měl trošku strach na jeho místě taky. "Um..no..já vlastně ani nevim..." joo,tak to ses Mikey zase předved. Fakt chytrá odpověď. Teď si o mě pomyslí,že sem úplnej debil...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 3. března 2008 v 20:27 | Reagovat

začííná to velmi pěkně!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama