Crazy,crazy nights 2

9. února 2008 v 13:03 | plceeek |  Crazy,crazy nights
Frank:
"Já ještě nechci jít pryč!..nejdřív chci zjistit něco o tom klukovi.." Cože?? Tim jako myslí mě? Omg. A co o mě chce zjišťovat? "Cože?" zeptal se ho ten kluk co stál vedle něj. On něco vykoktal a šel pryč. No to mě poser. A tenhle kluk,co mu byl mimochodem hodně podobnej,tu zůstal. Musel jsem se zasmát. On se taky zasmál a řekl "Brácha to asi nahlas říct nechtěl" "No,to ne no. A co by chtěl o mě zjišťovat?" zeptal jsem se.

To by mě fakt zajímalo..i když já bych se o něm taky chtěl něco dozvědět. Byl docela (docela??!!) pěknej. Hmmm.."Franku!" okřikl jsem se v duchu a dal si facku. Jo,tušíte správně, jsem gay. "Um..no..já vlastně ani nevim..." Hmm.. "Aha..no a jak se vůbec jmenuješ? Já Frank" řekl jsem mu a podal jsem mu ruku. On mě jí lehce stisknul a řekl "Já jsem Mikey" "To je pěkný jméno" nádherný jméno. "Dík,ty ho máš taky pěkný." Usmál jsem se ale neuvědomil jsem si,že mu pořád držím ruku a koukám mu do očí. Že je ten Gerard,jak ho Mikey nazval,má pěkný? Mikey je má nádherný. Přímo jsem se v nich utápěl. Bože. "Ehm.." řekl a pustil mi ruku. Sakra. "No..a když už jsme se tak sešli...nezajdem někam?" Páni! On mě navrhnul jestli někam nepůjdem! Wow... "Moc rád" odpověděl jsem popravdě a tak jsme někam šli.
Mikey:
Cestou jsme se bavili a pořád se něčemu smáli. Frank byl skvělej! Ale pořád na mě tak koukal..tak krásně koukal..Došli jsme k nějakej hospodě. Za tu dobu jsme se dost skamarádili. Zasedli jsme za bar a objednali jsme si pro začátek pivo.
..Za chvíli už z toho bylo piv 6,8...bylo jsme fakt dost schlastaný. "Mikey? Proč se pořád tak točíš sakra?" "Já se netočim,ty se točíš" Takhle naše konverzace pokračovala dost dlouho,pak nás vyhodil Vočko (barman),že prej už zavíraj. Tak jsme skončili na zemi před hospodou. Najednou se na mě Frank natisknul a dlouze mě políbil. Nevěděl jsem co v tu chvíli dělat a tak jsem spolupracoval. A navíc jsem byl ožralej jak kráva,vlastně jsem ani nevěděl co dělam. Ale uvědomoval jsem si to,že se mi to kurevsky moc líbí. Frankovo rty jsou úplně dokonalý. Nechci skončit jenom u líbání :) ..Začal jsem ho hladit pod tričkem a surově jsem ho líbal. A jemu se to očividně moc líbilo,protože rád spolupracoval. Za chvíli jsem už na sobě neměl tričko a on měl rozepnutý kalhoty. Strčil jsem mu tam ruku,hmm,je na ostro (to je úchylný xD). Začal jsem si s jeho ** hrát a on sténal moje jméno do mé pusy,protože jsem ho pořád líbal. Pak ale zaklonil hlavu a s hlasitým výkřikem mého jména se udělal. Rajcovně jsem se na něj usmál a on mě políbil. "Mikey...to bylo..úžasný.." ještě vydechoval. "Něco mě dlužíš.." řekl jsem jenom a on si zkousl ret. Otočil si mě k sobě zády a stáhnul mě kalhoty. Pak i trenky :P Už jsem byl celej nadrženej a on to určitě věděl,ale chtěl mě trošku potrápit. Líbal mě na krku tak,že jsem to skoro ani necítil. Pak do mě pomalu strčil jeden prst. Au. Opatrně ho zase vytáhnul a nahradil ho něčím trošku většim. Kurva to bolí! Unikl mě bolestný sten, "Proiň bejby," zašeptal mě Frank do ucha a pomalinku přiřazil. A bolest se pomalu začala měnit v pořád narůstající rozkoš.. "Franku dělej!!"sténal jsem jako kurva a on bokama přirážel. Když už jsem cítil,že budu,vzal mě do ruky a začal mě honit. Ah bože..do pár vteřin jsem se udělal a Frank zachviku po mě. Nic lepšího jsem ještě nezažil... "Frankie..to bylo...neuvěřitelný.." vydechnul jsem a políbil jsem ho. Frank ale koukal někam za mě divnym pohledem...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 LucyA LucyA | Web | 13. února 2008 v 19:49 | Reagovat

jééé..že ich načapal Gerardík, ktorý šiel pohladať svojho "nevinného, maličkého"  bráášku??? ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama