Crazy,crazy nights 3

18. února 2008 v 19:22 | plceeek |  Crazy,crazy nights
Na přání brášky Mecki sem dávam další pokráčko,konečně mě někdo k tomu dokopal. Jinak bych pořád jenom sledovala Happy Tree Friends a vůbec bych nepsala xD Nebo bych se hádala na icq s Michym a nebo by se mi prostě nechtělo.
Frank:
Koukal jsem za Mikeyho a stál tam Quinn. Ale nee... Je to muj nejlepší kámoš. Známe se už dlouho. Nedávno mi řekl že mě miluje...jenže já jeho ne...Ale sakra on tohle viděl. Musí mu to strašně ublížit. Já nechci nikomu ubližovat...Koukal na mě smutnýma očima,viděl jsem to i přes to,že jsem byl ožralej a byla tma. Stál kousek od nás. Viděl jsem,jak se mu v očích lesknou slzy. Plakal. Kdybych nebyl na místě toho,kdo mu ublížil,šel bych k němu,obejmul bych ho a pomohl mu. Jenomže teď kdybych to udělal,určitě by mě odstrčil. Utekl by. Možná by mě už nechtěl vidět.
Pustil jsem Mikeyho a zadíval jsem se na Quinna. Proudy slz mu tekli po tváři a on si je roztřesenou rukou utíral. "Promiň..." zašeptal jsem. Na víc jsem se nezmohl. Chvíli tam stál a pak odešel. Spíš utekl. Nahlas vzlikal. Bylo mě hrozně...ublížil jsem svýmu nejlepšímu kámošovi.. Mikey na to jenom nechápavě koukal. "Kdo to byl?" zeptal se mě. "Eh..J-jeden kámoš.." odpověděl jsem. Co mam teď sakra dělat?
Gerard:
Šel jsem domů. Kam taky jinam. Hmm,potřebuju sprchu. A to hned. Jen co jsem zavřel dveře od domu,hodil jsem klíče na stolek a zamířil jsem do koupelny. Áá,málem by sem zapoměl dát si vařit vodu na kafe. Tak jdu zas do kuchyně.
Voda už se vaří,tak sem dal zpátečku a zajel sem zase do garáže-ehm teda do koupelny :D Svléknul jsem se a zapnul vodu. Aah,pěkně mě to osvěžuje. V hlavě jsem si promítal všechny zážitky z koncertu. (jupííííí už v Červnu Kiss v Prazéé!! - stejně tam nejedu tak co - pozn.aut.) Kiss,autogramiáda,fotka..ten kluk..bože byl tak nádhernej...Ježiš,asi tu sprchu fakt potřebuju. Gerarde u něj sakra nemáš šanci. Určitě neni gay,a i kdyby,tak by určitě nechodil s tebou. Vždiť se na sebe koukni. "DRŽ HUBU!!" okřiknul jsem svůj vnitřní hlas. Abych pravdu řek,docela už mě sra..ehm štval. (co když si to budou číst malý děti nebudu je kazit xDD) Vypnul jsem sprchu a vylezl jsem z vany. Osušil jsem se a oblíknul. Ještě že jsem si dal vařit tu vodu na kafe. Teď mam na něj strašnou chuť. Bez kafe nevydržim jedinej den. Jihlavanka..poctivá káva xD Docapal jsem do kuchyně a slil jsem si kafe. Hmm..krásně voní..xD Zachvilku bylo kafe ve mě. Myslim,že teď neusnu. Já pořád řikam jak ten kofein škodí. Ale stejně bych neusnul,po dnešku...Fotku s Kiss..mam jí v mobilu..Ještě že muj mobil má kvalitní foťák. Došel jsem si pro bundu a vytáhnul jsem z ní mobil. Hned si tu fotku musim dát do pc.Šel jsem do pokoje a zapnul jsem komp. Ježiš ten je pomalej (skoro jak u nás ve škole a to je co říct :D). No jo,pořád si řikam,že potřebuju novej,ale nikdy si ho nekoupim. Tenhle je ještě docela dobrej,až na to že je pomalej. Takže vlastně tak dobrej neni. No to je jedno. Konec téma "pomalost mého pc". Konečně se zapnul tak sem si vzal USB (já ho věčně hledam) a zastrčil jsem ho do mobilu a do kompu. A fotka byla v pc! Teď si jí ještě vytisknu..:D
Když byla fotka vytištěná (barevně!!),dal jsem si ji za rámeček a postavil jsem si jí na stůl v pokoji. Sednul jsem si na postel a jen tak bezvýznamě jsem koukal do země. Kde je vůbec Mikey sakra?! Už tu měl dávno bejt! Co když mu ten kluk něco udělal? Třeba to byl nějakej úchyl..(jako já xD) nebo vrah..Radši Mikeymu zavolam. Vyťukal jsem jeho číslo. Naštěstí neměl vyplej mobil. Zvedni to,zvedni too..."Ge-gerarde?"ozvalo se v telefonu a následoval výbuch smíchu. Hluk. Cinkání skleniček..on je v hospodě! Shit. Doufam,že pro něj nebudu muset přijet. Nebo bych skončil mnohem hůř než Mikey. Prostě bych neodolal.. "No Mikey nemyslíš že už máš dost? Měl jsem o tebe strach. Půjdeš už domů nebo mam jít pro tebe?" "Eh jáá...néé dost uršžitě nemam..to se ti zdááá" Ty vole. To vidim. Dyť se mu úplně plete jazyk.Asi pro něj dojedu..."Mikey v jakej hospodě seš?" "Hospoda U..U..myslim že U Gregora" (Gregor xDDDD..neřešte to to nechápete) Joo tam.Tam nalejou snad každýmu. Dřív jsem tam chodil..dřív.... "Počkej tam na mě jo? Zachvíli jsem u tebe" řekl jsem a položil sem to. Oblíknul jsem se a vyrazil.
Frank:
Nakonec sme šli s Mikeym ještě do hospody. Potřebuju si dát zase pivo. Tak dvě. To to zase dopadne...
Gerard:
Vešel jsem dovnitř a začal jsem hledat Mikeyho. Pááni,dlouho už jsem tady nebyl. Ale nic se tu za tu dobu nezměnilo. Jenom barman. Teď je tu nějakej pěknej blonďák s hnědejma očima. Hmm...Á tamhle je Mikey. U baru,s tim klukem..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tess tess | 12. března 2008 v 16:54 | Reagovat

hele nechci nějak buzerovat nebo tak, ale chtělo by to pokráčko :D :D..víš co známe Gerarda...takže by z toho mohla bejt pěkná trojka :D :D :D

2 Jane Jane | Web | 3. září 2008 v 19:24 | Reagovat

Je to dosela slibné............ taky bych chtěla takhle psát.... nějak mi to bohužel nejde.... nemůžu se chytit žádnýho téma..... no nic perfektní blog XD

3 Frerkey Frerkey | 27. srpna 2010 v 14:56 | Reagovat

Děkuju že nás nebudeš kazit xDD dvojka je nejlepší a hlavně konec xD bude i čtyřka?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama