I don´t wanna hurt you,i only love you...Part 1

23. února 2008 v 17:50 | plceeek&Dead! |  Plceeek&Dead!´s stories -> jednorázovky
Gerard:
Zase ráno..a s nim i hnusnej budík nařízenej přesně na šestou hodinu. Proč si ho vlastně nikdy nenařídim na dýl? Stejně vždicky přidu do školy včas. A i kdyby ne,tak je mi to nějak jedno. Ale to už je zvyk,no... Vstal jsem z postele a oblík jsem se do černýho trička a černejch džín. Klasika..udělal jsem si linky na oči,hodil jsem na záda tašku a na nohy boty a šel jsem..
Mikey:
Pátek..konečne..už jenom jeden den v tom pekle..Oblík sem si černou košili a černý kalhoty a šel dolu na snídani..Gerard už šel..nigdy na mě nečeká..v poslední době mám pocit že se mi vyhejbá..

Když jsem se nasnídal šel jsem na autobus..Vsadím se že Gerard už je ve škole..Vždycky když ho potkám na chodbě tak mi ani nepozdraví...Je nějakej divnej. Dřív jsme si říkali VŠECHNO. Teď se spolu moc nebavíme.... Autobus konečně přijel. Nastoupil jsem dovnitř a obsadil jsem jako obvykle místo vzadu. Dal jsem si do uší
sluchátka a zaposlouchal jsem se do úžasný hudby The Used..
Gerard:
Bylo asi půl osmé když sem došel do školy..nechtěl sem Mikeyho potkat..no vlastně chtěl ale..bál sem se že udělám nejakou blbost..že mu řeknu co kněmu cítím..Když je na blízku tak se kněmu chovam jako by byl největší debil na světě..ale je to pro jeho dobro..nechci aby mě nenáviděl..no to je jedno..sednul sem si dozadu a pozdravil Franka..
Mikey:
Asi za 10 minut jsem dojel ke škole. Vystoupil jsem z autobusu a zamířil jsem ke škole. Vešel jsem dovnitř a šel jsem do třídy. Když jsem vešel dovnitř,všechny pohledy se podívaly ke dveřím. Když ale zjistili,že jsem to já,zase se věnovali svej práci. Nemam rád,když se na mě takhle někdo kouká...
Sednul sem si do poslení lavice..sedím sám..někdy mě i mlátili ale teď už je to lepší..ale ne o moc..Gerard je už ve čtvťáku..kdysi sme přestávky trávili spolu ale hrozně se změnil..z mých myšlenek mě virušil zvuk zvonku..
Do třídy asi za pět minut po zvonění vešel náš matikář. Ach jo. Matika je zrovna ten předmět,kterej mi moc nejde..a už vůbec mě nebaví. Aspoň že ten učitel je docela v poho. Je mu 24,takže docela mladej. A je mu jedno,jestli ve třídě spíme,bavíme se,nezapisujem si poznámky,házíme po sobě věci,nebo jestli dáváme pozor. Prej,že je mu to jedno,ale už je na nás jak se to doučíme. A musim říct,že většinou si zapíšu do sešitu maximálně tak číslo hodiny..dneska je 88. hodina. Jenom co jsem si to napsal jsem si položil na lavici hlavu a zavře jsem oči. Začal jsem přemýšlet o Gerardovi....
Gerard:
Když zazvonilo tak do třídy přišla učitelka a oznámila nám že máme volnou hodinu protože nám nemá kto suplovat..toho bych moh viužít..nenápadně sem odešel ze třídy a zamířil na chodbu kde má Mikey třídu. Cestou tam sem pŕemýšlel co asi řeknu jeho učitelovi aby ho pustil.
Gee:
Zachvíli jsem došel až ke dveřím od jeho třídy. Byl tam docela hluk,slyšel jsem to přes půlku chodby. Ale to je u nich normální,zvlášť pokud mají matiku..Ale já jsem pořád nic nevymyslel. Možná bych mohl říct že někdo koho známe umřel nebo měl nehodu...ale nevim jestli by to prošlo...Stál jsem před dveřma asi 10 minut a pak mě to konečně napadlo.
Pořád Gee:
Pomalu sem otevřel dveře a vstoupil "D-dobrý ráno..Pan učitel Ficek potrebuje o nečem mluvit s Mikeym Wayem a poslal mě pro něj.." rek sem a ten učitel na mě jen kouknul a pak na Mikeyho "Jo klidně běž.." řek jeho směrem a Mikey nerozhodně vstal..
Mikey:
Co mi sakra může chtít?..Zvednul jsem se a šel jsem ven ze třídy. Gerard zavřel dveře a kouknul se na mě. "Předpokládam,že mě nechce Ficek ale ty. Žejo?" řekl jsem mu a on na mě pořád koukal. Prohlížel mě snad rentgenovym pohledem. Tohle já přímo nesnášim. Nevim,co v tej chvíli dělat a sem z toho nervózní,a taky nikdy nechápu proč na mě ten člověk tak blbě čumí. "Předpokládáš dobře.." řekl mi Gerard a pousmál se.
Nanic nečekal a surově mě hodil do dveří záchodků kterí byli otevěný..spad sem na zem a Gerard tam přišel zamnou a zavřel dveře. Bál sem se co se bude dít dál a věděl sem že tomu nemůžu zabránit..
Pořád Mikey:
Gerard přišel až ke mě a vytáhnul mě zase nahoru. Byl jsem z toho docela mimo,nevěděl jsem,jestli mi teď zmlátí,promluví si se mnou o něčem,řekne mi nějakou úžasnou zprávu a nebo mi tu snad dokonce vyzná lásku. U něj si nemůže bejt ničim jistej..Ale doufam,že neudělá to první. On mě ale zatáhnul do nějaký kabinky,vlezl tam se mnou a zamknul dveře. Bože..co se bude dít?
Gerard:
Můj plán vycházel ůžasně. Už sem ho měl kde sem chtěl.. Byl pěkně vyděšenej a chtěl sem toho využít. Chytnul sem mu ruce a pritlačil mu je na zeď.. koukal na mě se strachem v očích a mě to strašně vzrušovalo..chtěl sem víc..
Kouknul jsem se Mikeymu do očí a jednou rukou jsem mu chytl jeho ruce a tou druhou jsem ho hladil v rozkroku...Byl z toho úplně mimo...tomu jsem se musel usmát,chvíli jenom mlčel a pak něco řekl,ale já sem tomu nerozuměl,byl jsem zamyšlenej a navíc se mu klepal hlas,jak měl strach. Měl strach ze MĚ..
A to mě na tom nejvíc vzrušovalo..Konečne budu mít to po čem sem tak strašne dlouho toužil..Nechtěl sem nic uspěchat chtěl sem si to užít co nejvíc..chtěl sem aby se bál víc..Přisál sem se mu na krk a začal ho jemně kousat..
Druhou ruku jsem mu z rozkroku přesunul pod tričko a hladil jsem ho na bříchu a na hrudi..On mě ale odstrčil. To se mi ale nelíbí..Dal jsem mu facku,dost silnou na to aby si uvědomil,že bude poslouchat.Sklopil oči a už nic nedělal. Pokračoval jsem ve své práci a tričko jsem mu jemně přetáhl přes hlavu a někam ho hodil...
Mikey:
Bože co to dělá?! On mě snad chce znásilnit nebo co? chtěl sem ho odrstrčit ale on mi dal facku.. Raděj sem se přestal bránit protože sem se ho dost bál..Ale zároveň sem nechěl aby vtom pokračoval..Vždyť je to můj bratr sakra! Začal mi pomalu rozepínat kalhoty a já to mohl jenom sledovat..
"Sundej mi kalhoty!" poručil a pustil mi ruce. Kouknul jsem se na něj a pomalu jsem mu je teda začal rozepínat. Bože..tohle nedopadne dobře. Zachvíli už měl kalhoty dole a já taky.Prosim,ať se nestane to co si myslim..
Gerard:
Když mi sundal kalhoty tak sem ho natisk na zeď tý kabinky a začal ho vášnivě líbat ikdyž moc nespolupracoval..Tohle sem chtěl tak srašně dlouho.. Ucítil sem na svojí tváři Mikeyho slzi.. Ať pro mě brečí.. Asi je to odemně hnusný ale dělalo mi to dobře..
Asi tři minuty jsem ho jen tak líbal..prostě jsem potřeboval cítit jeho rty na těch mých..pak jsem ale chtěl víc..sundal jsem mu trenky.On pevně zavřel oči,asi se styděl nebo tak něco..
Začal sem ho líbat na hrudi a pritom sem si hrál s jeho ***.. Koukl sem naněj a viděl jak potlačuje sten.. "Já vím že se ti to líbí.." zašeptal sem a pokračoval v činnosti.. Líbal sem ho na brichu a pak tesne nad jeho ***..Mikey zaklonil hlavu ale po chvíli mě rychle odstrčil.. Tak a dost!!
Mikey:
Odstrčil jsem Gerarda..musel jsem to udělat,nesmí to zajít tak daleko. To sakra ne! Je to muj bratr..tohle nemůže dělat..nechci to. Jenže on to asi nechápe! Proč tohle všechno sakra dělá?! Já zase nechápu jeho teda...Ale tohle prostě dělat nebude. konec.
Gerard:
Rychle sem se zvedl a vší silou mu vrazil.. "Mě odstrkovat nebudeš ty debile malej! Miluju tě!" rekl sem nahlas a drsne ho políbil.. Mikeymu začala téct krev z nosu ale aspoň už se nebránil. Odlepil sem se odnej a koukl mu do očí "Miluju tě Mikey.."
Mikey:
On že mě miluje?! Omg..Tak jako to je sice možný,ale já jeho ne. A to nezmění ani tohle. Má smůlu...stejně mě určitě nemiluje..chce mě jenom využít a pak zahodit..jako všichni.. "Jo? A proč mi děláš tohle?!" zeptal sem se ho. No,přece,když někdo někoho miluje,tak ho nemlátí ne? To je přece jasný..
Odpovědi sem se ale nedočkal..Jenom další facky.."Prosím.." zasénal mi do ucha a začal mě pomalu dělat rukou..Už sem se nezmoh na další odpor..Už je toho na mě moc.. Bože dyť to je incest..
Gerard zrychlyl a já jsem se zmohl jenom na to,aych zasténal. I přes to,že jsem nechtěl. Ale Gerard to dělal až moc dobře..Pak už jsem přestal myslet na všechno a zachvíli po tom jem se udělal...sakra..tohle nebylo správný..
Gerard:
Když se udělal tak sem ho nežně políbil "Nechci ti ublížit.." rek sem potichu a hladil ho ve vlasech..Mikey vypadal že už se konečně vzdal..otočil sem ho k sobě zády a sám si sundal trenky "Na začátku to bude bolet.." zašeptal sem a strčil sem donej dva prsty aby si trochu zviknul..
Mikey vyjeknul bolestí,ale zachvíli už si trošku zviknul. Tak jsem prsty vytáhnul a nahradil jsem je něčim větším.. "Au!" vydechl Mikey. Snažil jsem se být co nejjemnější..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mecki Mecki | Web | 23. února 2008 v 18:01 | Reagovat

Takovej brutus jak já toho Mikeše dycky lituju :D jako ale bezva

2 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 9. března 2008 v 14:53 | Reagovat

chudinka Mikey!!! vždycky to vodnese!!::DD:D:Dale je to skvělí!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama