I don´t wanna hurt you,i only love you...Part 2-END

23. února 2008 v 17:50 | plceeek&Dead! |  Plceeek&Dead!´s stories -> jednorázovky
Mikey:
Nevěřil sem tomu co se právě dělo..Dyť se mě chystá vošukat vlastmí bratr.. Ale..celkem mě to rajcovalo..Ne!! Bože..Když do mě vniknul tak sem ucítil strašnou bolest..nechtěl sem aby pokračoval..Ale nemoh sem stím nic udělat..Už to nešlo..Pak pomalu prirazil a mnou to bouchlo o zeď..Pořád to bylo nepříjemý ale už trochu lepší..
Zachvíli už to nebolelo vůbec..Gerard pořád přirážel a mě to bouchalo o tu zeď kabinky,ale to mě v tu chvíli bylo jedno..úplně jsem zapoměl že je to můj bratr..Bylo to úžasný..nikdy jsem nic lepšího nezažil..On si začal hrát s mým ** a já jsem se za chvíli udělal. On po pár přírzech taky.Vydejchával jsem a ani jsem pořádně nevěděl co děláš,prostě jsem ho sám od sebe políbil..

Gerard:
Když sem se udělal tak se Mikey otočil ke mě a zničeho nic mě políbil..Bylo to proste ůžasný..Nečekal sem že to dopadne takhle dobře ale o to to bylo lepší.. Objal sem ho a zadíval sem se mu do očí "Moc tě miluju Mikey.." rek sem a on mě znovu políbil..Bylo to to nejlepší v mém životě..
Mikey:
políbil jsem ho znovu..Proč to dělám?..Před chvílí jsem chtěl aby už to skončilo a teď tohle..Gerard mě vlastně docela přitahuje.. NE!! To nemůžu! Je to můj bratr! Sakra..už jsem z toho všeho zmatenej..Ale v tu chvíli jsem proste cítil,že to tak má být. Že mám zůstat u něj v objetí.
Gerard:
Bylo to nejkrásnejší co sem od něj kdy dostal..Chtěl bych aby to tak zůstalo navždy..Stáli sme tam v objetí ješte nekolik minut ale do reality nas přivedl zvuk zvonku a hlasi za dveřma kabinky..Až teď sem si plne uvědomil co sem udělal..Ale nějak moc mi to nevadilo..Hlavně že sem byl sním..No na dveře kabinky začal někdo klepat..
Kouknul jsem se na Mikeyho a on zase na mě. Sakra co teď? Nemůžem vylízt oba jen tak. "Obsazeno" řekl jsem. Mikey se ke me víc přitisknul. Doufam,že ty kluci odejdou..sakra a je tu tolik kabinek a oni si zrovna musí vybrat tu,kde jsme mi? Ať jdou do jiný..sou všechny stejný tak co...
Mikey:
Ti kluci pořád neodcházeli..Všimnul sem si že na zavrenym záchodě leží naše věci..Vzal sem si své tričko a oblík si ho a pak i svou košili.. Gee se na mě chvíli díval ale pak se začal oblíkat taky..Právě když to bylo tak hezký..když sem byl oblečenej tak sem odemkl kabinku..Věděl sem že mě začnou mlátit když vilezu ale chtěl sem upoutat pozornost aby mohl Gee pryč..
Gee:
Mikey odemknul..proč chce jít ven? Ještě ho ty kluci zmlátí..vždicky mu to dělali..Chytnul jsem mikeyho za ruku a zase zamknul. Tohle jsem nechtěl. aby mu někdo ublížil. Kouknul se na mě a chtěl zase odejít,ale já jsem ho pevně držel..
Pořád Gee:
Pritáhnul sem si ho ksobe "Nedělej to.." "Musím.." zašeptal a chtěl se mi vitrhnout ale byl sem silnejší.."Gee..pusti me.." šeptl bezmocne..No já ho umlčel svím jazykem a pevne ho objal..
Mikey:
Nebránil jsem se..bylo mi to příjemný..hmm prozhodně lepší než kdyby mě ted mlátili ty kluci.. "Jak dlouho tam ještě kurva budeš?" slyšel jsem za dveřmi a měl jsem docela strach..co když nás najdou?
Nechtěl sem nic riskovat..Odlepil sem se od Geeho,otevrel dveře kabinky a když sem višel tak sem je hned rychle zavřel.. Oni se na mě jen koukali a smáli se..Pak ke mě jeden přišel..Myslim že se jmenuje Bert..
Gee:
"Ale ale kdo to je? Snad ne Mikey Way.."slyšel jsem řikat nějakej hlas..tak to teda ne..Vyšel jsem z kabinky a postavil jsem se před Mikeyho. Díval jsem se na kluka ze stejného ročníku,ale z jiný třídy. "Jeho se ani nedotknete. Jasný?" řekl jsem jim a Mikey mě jemně chytl za ruku..
Mikey:
Co to kurva dělá? Když to Gee řek tak se rozesmáli ještě víc..Nějakej kluk ho odstrčil pryč a dal mi pěstí do bricha.. Spad sem na zem a křečovitě se držel za břicho zatím co Gee na ně něco křičel..No oni si ho nevšímali a začali do mě kopat..Když mi někdo kopnul do bricha tak už sem to nevidržel a pozvracel se..
Gee ke mě ale přišel a pomohl mi na nohy.Hnusně se na ty kluky podíval a táhnul mě někam pryč.Tak teď nevim,jestli je dobře že vyšel z kabinky,nebo ne. Ale asi je to dobře,protože jinak by to dopadlo mnohem hůř... Došli jsme až k nám domů a šli jsme do koupelny. "Musim ti to ošetřit.." řekl mi a vyndal něco ze skříňky.
Gerard:
Kurva měl sem chuť ty kluky zabít ale Mikey vipadal hrozne.. Měl rozbitej ret a byl hrozne bledej..Vybavim si to snima v pondělí..Řek sem Mikeymu aby si sednul na vanu a hledal sem neco na dezinfikování..Ale stejně sem musel pořád myslet na to co se mezi náma stalo..Bylo to dokonalí až do doby kdy..Kurva mohlo to snim dopadnout hůř..
Nakonec jsem něco vyndal a začal jsem ošetřovat Mikeyho. Možná jsem se ho dotýkal víc než jsem musel..ale on má tak krásně hebkou tvář..zadíval jsem se mu do očí. Hezčí jsem neviděl. Tolik bych si přál být s ním...Ale co když nebude chtít?..
Mikey:
Když se mě dotíkal tak mi šel mráz po zádech.. Bylo to zvláštní..Nevnímal sem bolest..Vnímal sem jenom jeho..Bože co když ho miluju?..Když mi koukl do očí tak sem celej stuhl a nezmoh sem se nanic..Má je ůplně ůžasný..Někdo tak dokonalí jako on nemuže milovat takového debila jako sem já..
"Miluju tě..bráško.." řekl.Tak dobře,beru to zpátky. Může..Ale já si nejsem jistý tim,co k němu cítim..miluju ho,nebo ne? O tom se dá přesvědčit takhle-vzal jsem jeho tvář do dlaní a políbil jsem ho. Srdce se mi rozbušilo,když jsem cítil jeho rty na těch mých a každý jeho dotek mě vzrušoval...
Gerard:
Páni..Sám od sebe mě políbil..přitisk sem si ho k sobě a cítil tlukot jeho srdce..Prohlbil sem náš polibek a hladil ho pod tričkem..Chtěl sem ho přesvěčit o tom jak moc ho miluju..I když to nejdřáv vipadalo na znásilnění..Těď je to ůplně jiný..lepší..
Mikey:
Myslim,že tohodle kluka začínam fakt milovat..Rukama mi bloudil pod tričkem a líbal mě..Bylo to úžasný. Úplně jiný než v tej kabince..Gee mě pomalu sundal tričko a někam ho hodil. A aby jsem nebyl v nevýhodě,sundal jsem mu ho taky..
Gee:
Nevěřil sem tomu..On..On to chce..Chce MĚ..Pomalu sem se zved, stáhnul sebou i Mikeyho a vedl ho do ložnice..Chtěl sem aby si to užil pořádne..Naplno..Líbal sem ho všude kde se dalo a hladil ho na zádech a ve vlasech..
Mikey:
Vedl mě do ložnice a líbal mě..naštěstí nehrozí,že by byl někdo doma,protože rodiče jsou v práci a vrací se až večer. Gee mě opatrně položil na postel a lehnul si na mě. Jeho ruce mi hladily kolem lemu kalhot a pak mě rozepnul pásek..
Nechtěl sem aby musel dělat všechno sám a tak sem mu rozepnul pásek taky a pritom sem se díval na jeho krásný bledý tělo..Ůplně sem zapoměl na ty kluky a proč sme jeli domů, na to že je to můj bratr kterí mě ještě ráno bil a chtěl znásilnit co se mu více méně podařilo..Myslel sem jenom na to že ho miluju..už sem to věděl..
Sundal jsem mu kalhoty a "omylem" jsem se při tom dotknul jeho menšího problému XD Zasténal a chytnul mě za ruku a přiložil si jí na rozkrok...Zasténalmi znova do ucha a to mě hrozně rajcovalo.. Rozepnul mi pásek a zachvíli už jsem taky neměl kalhoty..
Gee:
Byl sem hrozne nadrženej..Neskutečně..Začal sem ho líbat na brichu a pritom mu ho jemne třít přes trenky..Nebyl na tom o moc lépe..Jemne sem ho kousnul a přitlačil rukou..Chtěl sem ho ještě trochu potrápit..
Chvíli jsem si jen tak hrál ale pak už jsem začal trápit i sebe..tak jsem mikeymu sundal trenky a olíznul jsem mu *** ..zasténal a přirazil mi do pusy bokama. Začal jsem mu ho kouřit a on mě hladil ve vlasech a sténal..když se udělal tak jsem to spolknul a políbil sem ho.
Mikey:
Byl sem jako v jiném světě..Když mě vikouřil tak sem se cítil ůžasne..Nedokážu to popsat..V té chvíli sem vůbec nemyslel..Líbal sem ho a chtěl sem víc..On jako by mé prozbi vislišel a strčil si dva prsty do pusi a pak do mě..už to nebolelo tak jako po prvé ale nebylo to moc příjemný..
Gee:
"Můžu?" zeptal jsem se a on přikývnul. Pomalu jsem do něj vniknul a snažil jsem se aby ho to nebolelo. Chvíli jsem nic nedělal aby si zvyknul a pak jsem pomalu přirazil a zasténal jsem. Mikeyho to nejdřív trošku bolelo ale pak chtěl abych přirážel rychlejš a tak jsem taky udělal..
Po chvíli přirážení sem se už neovládal a přirážel skoro surově ale myslím že se mu to líbilo aspoň tak jako mě.. Bylo vtom něco víc jako před tím..Byla v tom láska..Chtěli sme to oba..Z hlasitím zasténáním a vikřikem jeho jména sem se uďelal a on sekundu po mě taky..Zvalil sem se vedle něho a vydejchával to..
Mikey:
Leželi jsme vedle sebe a já jsem ho obejmul a přitulil se k němu. On udělal to samý a otočil se na mě. Na očích mu bylo vidět,že chce abych mu řekl,co k němu cítím. "Gee..já..já tě asi miluju.." řekl jsem mu a čekal jsem jak na to zareaguje..
Gee se jenom krásně usmál a v očích měl štěstí.. chytnul mě za krkem a něžně políbil..Od toho dne to už nigdy nebylo jako kdysi..Bylo to o hodně lepší..
The End
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mecki Mecki | Web | 23. února 2008 v 18:08 | Reagovat

Feeha no

2 plceeek plceeek | Web | 23. února 2008 v 18:13 | Reagovat

:D brácha :D prej že "bouchalo wo zeď kabinky jooo???? hádej co mi to připomíná :D:D" :D

3 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 9. března 2008 v 15:03 | Reagovat

jůůůůůů

4 Dandulindaaa Dandulindaaa | Web | 1. července 2008 v 14:52 | Reagovat

Achh....navic se nezmuzu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama