Stop it! - part 2

29. února 2008 v 22:54 | Plceeek&Dead! |  Plceeek&Dead!´s stories -> jednorázovky
Frank:
Strčil sem mu ruce pod tričko a hladil ho..On mě surově odstrčil a chtěl otevřít dveře ale já se nedal a tím nožem mu dost silně přejel po ramene a pak mu ho přiložil ke krku "Buď budeš hodný nebo.." zašeptal sem mu do ucha a trochu přitlačil..Cítil sem jak mu tluče srdce a že se celej třese..

Mikey:
"Buď budeš hodný nebo..."zašeptal mi do ucha a přitlačil na nůž kterej mě dal na krk. Měl jsem strach a tak jsem zmlknul. On si zase strčil nůž do kapsy a přitisknul se ke mě. "Víš,hrozně se mi líbíš..."zašeptal mi do ucha a lehce mě doněj kousal. Teda,ne že by se mi to nelíbilo... Pětáhnul mi tričko přes hlavu a já sem se přestal ovládat a sundal mu ho taky..Celkem mě přitahoval..Ale udělal sem to spíš proto že sem se bál..Chytil mě zaněj přes kalhoty a já se zmohl jenom na stenání..Po chvíli mi rozepl pásek..Ne.. nechci to..Odstrčil sem ho a chystal se odemknout ale on zase vitáhnul nůž..
Frank:
Chtěl zase odejít ale já jsem rychle vytáhnul nůž. Tak tohle ne...hezky bude poslouchat.."Snad sem ti něco řek..ne?" zašeptal jsem mu do ucha a on pomalu přikývnul. "Už nebudeš zlobit jasný?..Nebo tenhle nůž.." řekl jsem a přiložil jsem mu ho na břicho "..skončí v tobě." dořekl jsem větu a nožem jsem na jeho břicho trošku přitlačil a pak jsem ho zas dal pryč.. Začal sem ho líbat a on byl ůplně stuhlej a bušilo mu srdce..Asi se bál..Měl čeho..Rozepnul sem si pásek a on se na mě viděšeně podíval.."Vikuř mě.." zašeptal sem a koukal mu do očí čím sem ho nutil se na mě dívat..On jenom nesouhlasně kývnul hlavou a sklopil oči..On to asi nepochopil..
Mikey:
"Tak dělej!!" poručil Frank a já jsem si teda kleknul a vzal jsem ho do pusy. Začal jsem ho kouřit,i když sám od sebe bych to nikdy neudělal. Ale co když měněco udělá?..V nemocnici fakt skončit nechci. A nebo rovnou v rakvi...Mam z něj strach..radši ani nechci vědět,co bude po tomhle..Přirážel mi k puse bokama a držel mě za hlavu..Bylo mi hrozně..Tolik ponížení..Když se udělal tak mi pořád držel hlavu a čekal až to spolknu..Bylo to hrozný..Pak mě za vlasi vitáhnul nahoru a natisk mě na zeď tý malí kabinky..Vitáhnul nůž a přiložil mi ho ke krku "Víš co uděláme teď?" zašeptal..Ani nečekal na odpověď a otočil mě..Věděl jsem,co přijde..A to se taky stalo. Surově do mě přirazil a já jsem ani nemohl křičet protože mě rukou zacpal pusu. Oči se mi zalili slzami a nějaký stekly po tváři. Hned jak je ucítil na svej ruce tak se zasmál a ústa mi pustil. Pořád tvrdě přirážel a sténal mi do pusy. Hrozně mě to bolelo...
Frank:
Surově sem přirážel a užíval si to..Dokonce i to že ho to muselo hrozně bolet mě vzrušovalo..Po chvíli sem ho chytil za jeho *** a začal ho pomalu dělat tak aby se nemohl udělat a to mu působilo ještě věčší trápení..Když sem cítil že už budu tak sem ještě zrichlil a on se rozbrečel už ůplne..
Mikey:
Zachvíli se konečně udělal a opřel se o zeď kabinky vedle mě a vydechoval.. Já jsem si rychle natáhnul trenky,tričko a kalhoty,odemknul jsem a utíkal jsem pryč. Co nejdál od něj. Ani jsem neviděl na cestu,přes slzy. Záhadně jsem dorazil domů živej a otevřel jsem dveře. Ani jsem se je neobtěžoval zavřít. Ale do někoho jsem vrazil. Zvednul jsem oči a přes slzy jsem rozeznal Gerardův obličej. Když mě viděl tak rychle zavřel dveře a přitisknul si mě k sobě. "Mikey..co se stalo?" zeptal se a já se rozvzlikal ještě víc..Odvedl mě do mého pokoje a asi pochopil že teď není nejvhodnejší chvíle se něco ptát..položil mě na postel a obejmul mě..Ještě nigdy sem se necítil tak strašně..Cítil sem jak mi po ruce teče krev a došlo mi že je to stoho jak mě Frank řízl do ramene..Gee si toho všimnul taky a viděšeně se na mě podíval "H-hned sem tady.." řekl a někam šel..Moc sem to ani nevnímal..Hlasitě sem brečel a vičerpánim sem se nemoh hnout.. Zachvíli Gee přišel zpátky a začal mi to nějak ošetřovat. Já jsem pořád brečel a ani jsem nevěděl o tom kdy Gee skončil. Lehnul jsem si do postele a on mě přikryl. Pohladil mě po vlasech a lehnul si k sobě. Máme postele docela blízko u sebe,asi nějakejch 30 cm...
Gee:
Když sem ležel chytil sem ho za ruku a díval se naněj ikdyž byla tma..Nevěděl sem kto mu to udělal ale měl sem tušení že to je Frank..Kurva kdybych se neožral..Myslim že mu udělal i něco horšího..Chtěl bych mu nejak pomoct..ale nevím jak..Mikey pořád vzlikal a držel mě za ruku taky..Celou noc nespal..a já taky ne protože mě budilo jeho vzlikání. Bylo mi ho líto ale nevěděl jsem jestli je ta pravá chvíle se ho zeptat na to co se mu stalo. Mikeyho mam moc rád a nechci mu nějak ublížit. Byly asi 3 v noci a Mikey se konečně trošku uklidnil. Pořád mě držel za ruku...
Mikey:
Když sem se po asi dvou hodinách zvlikání uklidnil koukl sem na Geeho.."Ď-ďekuju.." zašeptal sem a ještě víc mu stisl ruku.."Mikey..C-co se ti stalo?.." řek po chvíli a pohladil mě po vlasech..kurva..Jak mu to mám řict?..Že mě ošukal ožralej zubař v hospodě?.. "Frank...on...mě..vzal ¨na z-záchody a....." "A c-co?" zašeptal Gee a vážně se na mě díval..Ne..Rozbrečel sem se znovu a nemohl sem se nadechnout..Nedokážu to říct.. Gee mě hladil ve vlasech a snažil se mě nějak uklidnit i když to moc nešlo...Ale byl jsem rád za to že byl se mnou...Že mu na mě záleží..Aspoň někomu.. "D-děkuju..Gee.."zašeptal sem a snažil jsem se o úsměv...A hlavně už nemyslet na to co se stalo,zapomenout na to a na Franka...
Gerard:
Chvíli sem přemýšlel ale pak sem vstal a lehnul si k Mikeymu a objal ho "Mikey..On..ti to udělal?..to.." zašeptal sem a pritisknul sem si ho k sobě..On jenom brečel a zachvíli sem měl mokrý tričko..Ale nevadilo mi to..Chtěl sem mu hlavně nějak pomoct..Pak mi usnul v náručí..byl už z toho všeho vyčerpanej...Zůstal jsem u něj a zachvíli jsem taky usnul. Zdály se mi dost divný sny a vzbudil jsem se asi v devět. Vstal jsem a šel sem udělat snídani i pro Mikeyho...V kuchyni seděla máma a něco si četla..Bydlím ještě z rodičema.."Kde se Mikey?" zeptala se ale nepodívala se na mě "Ještě spí.." řek sem znuděně a začal sem dělat tu snídani..Pořád sem musel myslet na Mikeyho a na to co mu ten Frank udělal.. Nasral mě..a to hodně...ublížil Mikeymu..mýmu bráškovi..Ale vždiť když jsem se s nim bavil byl docela v pohodě...Jak mohl tohle udělat? No to je jedno..každopádně si ho najdu a to si nebude přát abych existoval...I když jak ho najdu to nevim..Ale nějak to zařídim..
Mikey:
Vzbudil sem se a podíval se na svou a pak i na Geeho postel..Nebyl tady..Asi je už v kuchyni..Opatrně sem se posadil a zasténal bolestí..Byl sem pořád unavenej a oči sem měl slepení slzami..pomalu sem vstal a šel do koupelně.. Slíknul jsem se a osprchoval jsem se..Docela mě to vzbudilo..Zase jsem se oblíknul a šel jsem do kuchyně. Gee seděl u stolu a snídal. Byla tam i snídaně pro mě,tak jsem si sednul a začal jíst. Nepromluvil jsem ani slovo. Nemam na to náladu...Po včerejšku...A dneska teda k Frankovi do ordinace nejdu ani náhodou..
Gerard:
Jedl sem snídani a občas kouknul na mikeyho..Vipadal hrozně smutně..Pak sem dojedl a počkal kym dojí on..Pak sme se zvedli a šli do pokoje.."Mikey.." zašeptal sem a on jenom kouk na zem..Sed sem si kněmu a objal ho..Byl jako bez života..Nevěděl sem co mám dělat.. Mikey si lehnul a koukal do zdi..Nechtělo se mu moc mluvit. Strčil si sluchátka do uší a zavřel oči..Ležel tam takhle dlouho,dokud si neposlechnul celou mp3 minimálně dvakrát. Potom vstal a zapnul si počítač. Seděl tam snad do dvou ráno a pak šel spát. Měl jsem o něj strach.. Pak sem usnul taky ale po asi hodině mě probudilo vzlikání..JEHO vzlikání..Vstal sem a šel kněmu "Mikey..bojím se o tebe..Co se stebou děje?..já vím že je hrozný co Frank udělal..ale ty už vůbec nežiješ.."
Mikey:
"to..bude to dobrý..uvidíš.." řekl jsem Geemu a zase jsem zavřel oči. Pořád sem viděl to co se stalo na záchodech...to Frankovi vůbec nepřijde líto nebo co? ..Ale jedno je jasný...určitě změnim zubaře. Franka už nechci nikdy vidět,ani potkat v tramvaji nebo trolejbuse..Kdybych ho totiž potkal,určitě bych mu dal přez hubu. Nenáviděl sem ho za to co mi udělal..Gee mě hladil ve vlasech a na zádech..Byl sem mu za to vděčnej ale pořád mi bilo hrozně..Kdybych neřek že přídu tak by se nic stoho nestalo..Sem ale kus kreténa..A Frank taky..Najedou sem byl hrozně ospalej..Gee si asi myslel že spím protože sem měl zavřený oči a položil mě do postele..
Gee:
Přikryl jsem Mikeyho a šel jsem si taky lehnout. Zavřel jsem oči ale usnout jsem nemohl..jak to teď bude dál? Zejtra najdu Franka,myslim že řikal že pracuje jako zubař takže to snad takovej problém nebude. Zeptam se Mikeyho kde má ordinaci a zajdu tam za nim. Myslim že až přijde domů tak ho máma nepozná. Teda nevim esi bydlí s mámou,ale prostě ten kdo s nim bydlí. Dam mu pěkně přez držku,hajzlovi... Ráno sem hned viskočil z postele a na stolku sem uviděl Mikeyho kartičku..Kouk sem nani a byli na ní adresi doktorů kde Mikey chodí..To se hodí..Vyhledal sem zubaře a pak se oblík a virazil sem..snad mě Frank nepozná..A i když jo je to jedno..dostane co si zaslouží.. Došel jsem až k Frankovi ordinaci a sednul jsem si do čekárny. Nikdo tam naštěstí nebyl. Zachvilku Frank otevřel dveře a kouknul se na mě. Já jsem rychle vstal a šel jsem k němu,strčil jsem ho do ordinace a zavřel jsem dveře. Byl docela mimo a toho jsem využil,šel jsem až k němu a dal jsem mu pořádně pěstí..
Zmlátil sem ho do bezvědomí a pořád naněj něco křičel..ležel na zemi a podnim bylo už hodně krve..Ale aspoň si to zapamatuje..Ještě jednou sem doněj kopl a pak sem odešel..Měl sem stoho dobrej pocit..Už nikdo nebude Mikeymu ubližovat..
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kačka kačka | 1. března 2008 v 18:29 | Reagovat

tééda,to bylo...originální drsnej frikey ale aspon že mu dal přes hubu XD

2 Nathalie Nathalie | Web | 10. března 2008 v 18:48 | Reagovat

Dobře mu tak ... hajzlíkovi jednomu :D Jinak moc supr :) Opravdu perfish :)

3 Maťka Maťka | Web | 15. března 2008 v 23:39 | Reagovat

kokooos uplne uzasnee...tak sa to robi dat mu do drzky :D jhoj ale moje klasne male chudatko mikey boze ...moje kujatko ...tak mi ho je luto...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama