I know, who are you 3

9. března 2008 v 20:30 | tess |  I know, who are you
takže je tu další díl...trochu mi to trvalo no..ale tak budu se snažit teď hodně psát, protože mám inspiracii :D..takže nejspíš se pustím do další story..láká mě Frikey

Gerard:
Bože ten kluk je ale posera. Chtěl jsem si zapálit a když sem vytáh zaplovač, tak si málem nadělal do kalhot. Ovšem než jsem se pořádně pobavil, tak přišla jedna z tet a ten malej usmrkánek omdlel.
Poposedl jsem na židli. Ředitelka domova ne mě hodila letmý pohled a znovu se začetla do papírů na stole.
"No takže asi bude nejlepší, když…když řeknu, že mě to mrzí a zapomenem na to." prolomil jsem nakonec ticho. Nějak se mi nelíbila představa, že odtud vypadnu tak rychle. Maj tu jednu bezva hračku a já si děsně rád hraju.
"To není tak lehké, Gerarde. Si tu první den a uděláš." ředitelka odsunula papíry a věnovala mi hluboký pohled. Vypadala jako ještěrka.
"Tak co mám teda udělat? Přece se kvůli tomu nevyhlásíme třetí světovou." odsekl jsem. Ještěrka se zamračila.
"Předně mi dej ten zapalovač. Neměl bys u sebe mít takové věci." neochotně jsem hodil zapík na stůl.
"A co se týče Michaela tak bych očekávala, kdyby se něco podobného už neopakovalo."
"Hm no…možná." šeptl jsem.
"Fajn, jsem ráda, že sme se domluvili." vstala. Zvedl jsem své těžké kosti a vydal se ke dvěřím.
"Kam jdeš?" zeptala se ostře.
"Noooo..na pokoj." tušil jsem, že ještě budou potíže.
"Tak na to zapomeň. Půjdeš teď ze Michaelem a omluvíš se!"
"A je tu nutný?" zeptal jsem se otráveně. Podívala se na mě dost zle. Takže to je nutný. Pokorně jsem sklopil hlavu.
Mikey byl na pokoji sám, protože jeho spolubydlící odešel. To se celkem hodilo. Aspoň se nebude nikomu sveřovat a ten někdo nebude žalovat. Ještěrka mě strčila do pokoje a zabouchla dveře. Otočil jsem se k posteli. Mikey na mě vystrašeně podíval, bílej jako stěna. Ty vole ten kluk je fakt ustrašenej pitomec. Popošel jsem k němu a dřepl si vedle postele.
"Prej se ti mám omluvit….ale nějak nevim jak se to dělá, budeš to muset vydržet bez toho." kývl. "Tak a protože tu sme sami asi si trochu pohraju. Bohužel už nemám zapalovač, ale to nevadí." vstal jsem a šel k oknu. Zadíval jsem se do krajiny venku.
"Nemůžeš mě nechat bejt a najít si nějakou jinou zábavu?" otočil jsem se. Stál přímo přede mnou. Byl o hlavu menší než já, na nose nový brejle. Kde je sakra vzal?
"Nehce se mi. Ty se mi totiž líbíš. S tebou je sranda." vyděšeně polkl. "Máš nový brejle? Nějak rychle."
"Sehnala mi je teta Marie." pípl. Nereagoval jsem a popošel k poličce na které měl různé fotografie a předměty. Na jedný z fotek byl docela hezký pár. Asi jeho rodiče. Nechápu proč je tu takhle vystavuje. Je prostě divnej, ale jako hračka fajn.
"A helemese. Mazánek tu má vystavenou maminku. Chudáček by bez ní určitě neusl. Máš tu i pohádky? Bych ti přišel nějakou přečíst." ušklíbl jsem se
"N-ne pohádky tu nemám."
"Škoda…" podíval jsem se na něj. Pořád byl bílej. Na stole se válely fixy. Vzal jsem do ruky červenou. "Vypadáš nějak pobledle. Počkej trochu tě přibarvím." přibližoval jsem se k němu s fixem v ruce. Poplašeně ucouvl. Už sem byl skoro u něj, když se ozval gong a do pokoje vešla ředitelka. Určitě stála za celou dobu za dveřma ještěřice jedna.
"Tak kluci jsem ráda, že ste se spřátelili. Ale už je večerka." vyhnala mě z pokoje. Stačil jsem ještě Mikeymu věnovat zlomyslný škleb.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 10. března 2008 v 17:55 | Reagovat

hej tak to je pěkný!!!rychle pokračuj!!!!!

2 Terulka Terulka | Web | 12. března 2008 v 16:00 | Reagovat

Ahojík na mém blogu je soutěžka o nej hlášku z filmu nebo knihy tak jestli nějakou znáš tak se zůčastni měj se a sry. za reklamu

3 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 17. března 2008 v 18:22 | Reagovat

plssssssssss dalšííí díl!!!

4 cemetery385 cemetery385 | Web | 13. dubna 2008 v 8:03 | Reagovat

Honem pokračování! xD Zase jsem našla jeden waycest, tak mě nenech dlouho čekat xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama