I know, who are you 4

21. května 2008 v 16:37 | tess |  I know, who are you
hehe...vím, že mi to trvalo, ale myslím, že se vám to čekání vyplatilo :D :D pokud vše půjde dobře, zítra bude další díl, ve kterém dojde k veeelké akci :D :D dobře zas tak velké ne, ale vzhledem k situaci je celkem velká :D :D
Mikey
Mám docela kliku. Kdyby nepřišla ředitelka bůhví, co by se se mnou stalo. Rychle jsem zalezl do postele. Přemýšlel jsem co mu na mě asi vadí. Proč mě šikanuje. Mě si ostatní děti moc nevšímaj. Ale on asi chce bejt frajer. Mezi dětma se říká, že je takovej proto, že se jeho máme zbláznila. Prej v něm zůstaly nějaký její geny a takhle se to projevuje.

Podíval jsem se na obrázek mých rodičů. Zajímalo by mně kdo jsou. Nikdo tady neví odkaď vlastně jsem. Policajti mě našli, když jsem se potuloval okolo dětskýho hřiště. Brečel jsem a v ruce jsem měl tuhle fotku. Měl jsem ohořelý oblečení a mokrý vlasy. Nikdy se nepodařilo najít moje rodiče, takže vlastně nemám původ. Je to zvláštní nemít žádnou minulost, ale alespoň se můžu soustředit jenom na budoucnost.Ale nejvíc mě udivuje, že k tomu pitomýmu Gerardovi něco cejtim. Nevim přesně co to je, ale je to divný. Všiml jsem si, že má hezký oči. Takový smutný. Jakoby ho něco trápilo. Což je pitomost. Už z toho magořím.
Otočil jsem se na durhý bok a snažil se na nic nemyslet, ale nedařilo se mi to. Myslele jsem na Gerarda a na věci, který mi na zítřek přichystal. Naštěstí se mi podařilo rychle usnout. Ještěže mám bezesné noci.
Ráno jsem si o trochu přispal, takže když jsem přišel do umývárek bylo tam narváno. Obvykle vstávám o mnoho dřív než ostatní, abych měl klid. Ovšem teď se s tím nedalo nic dělat. Překousl jsem to a raději ryhle šel na snídani než se něco stane. V jídelně už seděl Gerard a všichni jeho kámoši. Podíval jsem se tím směrem a po chvíli jsem zjistil, že na něj opět civím jak na marťana. Naštěstí si toho nevšim. Nechal jsem si nandat na talíř něco na způsbo cornfleaků a posadil se do kouta, aby na mě nebylo vidět. já jsem ovšem viděl na všechny. Bavilo mě porzorovat ostatní děti. A hlavně Gerarda. Proč myslím zase jenom na něj? Tohle fakt není normální.
Sklonil jsem se nad jídlo, ale nemohl jsem se donutit sníst. Nevypadalo to zrovna k jídlu. Koukl jsem úkosem na Gerarda. Cpal se tím hnusem a já se zase přistihl, že na něj zírám. Chtěl jsem odvátit pohled, ale on si mého pohledu všiml. Mrkl na mě a ušklíbl se. Začli se ve mně mísit dva pocity. Ten první byla nervozita a napětí z toho, že na mě mrkl a druhej bylo zděšení z toho šklebu. Nechápal jsem sám sebe. Byl jsem z toho mrknutí úplně odvařenej, ale ten šklep nemohl znamenat nic dobrýho. Nehtělo se mi na to myslet, tak jsem si představil, že se neušklíbl a rozplýval jsem se nad jeho krásným obličejem.
Zasněně jsem koukal z okna a snědl při tom celou svojí snídani. Vůbec mi nepřišla nechutná. Pořád se zasněným výrazem jsem talíř odnesl k okýnku. Kuchařka se na mě podezíravě zadívala, ale já si toho nevšímal. Otočil jsem se a chtěl nenápadně zmizet z jídelny, ale do někoho jsem vrazil. Vzhlédl jsem a střetl se s Gerardovým pohledem.
"Co je vole?! Čum na cestu a ne na boty." osopil se na mě.
"Já…promiň." špitl jsem.
"No jo…nemám teď náladu, ale příště si dej bacha. Mohlo by to pro tebe dopadnout špatně, usmrkanče." bouchl mě pěstí do ramene. Rozbušilo se mi srdce a já ucítil na tom místě příjemné mravenčení. Zmatenej jsem vyšel z jídelny a utelk do výho pokoje. Sedl jsem si na postel. Co se to se mnou sakra děje? Ta radost, když na mě mrkl (odmyslíme-li si to ušklíbnutí), bušení srdce, příjemný pocit, když se mě dotkl….najednou jsem zjistil, že mi tyhle pocity nejsou neznámé. Zažil jsem je v šestý třídě. Přišla k nám nová holka. Myslim, že se jmenovala Linda a byla moc krásná. Když jsem jí viděl měl cítil jsem to co teď s Gerardem. Jednou se dotkla mé ruky když jsem jí dával jeden z jejích sešitů..bylo to stejné mravenčení.
V tom mi to došlo. Mám problém. A to hodně velkej problém. Já jsem se totiž do Gerarda zamiloval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 plceeek plceeek | Web | 21. května 2008 v 20:17 | Reagovat

wow krásný :)

2 De(A)d De(A)d | 22. května 2008 v 14:22 | Reagovat

to je upe krasne <3 už sa tešim na pokračovanie....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama